Świąteczny koncert Steve’a Hogartha w Starym Maneżu

Już w najbliższą sobotę, 15 grudnia, w Starym Maneżu w Gdańsku odbędzie się wyjątkowy, kameralny koncert Steve’a Hogartha. To będzie szczególne wydarzenie, podczas którego fani będą mieli okazję znaleźć się bardzo blisko wokalisty legendarnego zespołu Marillion.


Koncert 15 grudnia w Starym Maneżu w Gdańsku będzie utrzymany w świątecznym nastroju. Na scenie znajdą się choinki, a publiczność zachęcana jest do przynoszenia własnych bombek i ozdób. Jest to już niejako tradycja podczas świątecznych koncertów Steva Hogartha, a wokalista również w Gdańsku zaprosi fanów na scenę, by udekorowali znajdujące się na niej drzewka.


Steve Hogarth to nie tylko niezwykły talent, ale też wyjątkowa osobowość, co potwierdzi każdy, kto choć raz miał szansę być na jego koncercie. Podczas występu 15 grudnia w Starym Maneżu w Gdańsku wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym obok jego solowych dokonań i utworów z repertuaru zespołu Marillion nie zabraknie również piosenek wykonawców, których darzy szczególnym sentymentem. Co więcej, podczas swoich występów Steve Hogarth często i chętnie wdaje się w rozmowy z widzami, podczas których opowiada anegdoty ze swojego życia.


Ostatnie bilety na koncert Steve’a Hogartha w Starym Maneżu są nadal dostępne tutaj:

http://bit.ly/SteveHogarth-TwojBilet


Ceny: 109zł / 129 zł
Wejście od godziny 19.00, start koncertu o godzinie 20.00.


Dołącz do oficjalnego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/246562235903723/


Organizatorem koncertu jest firma Charm Music.