Jack White w Polsce! Cztery wyjątkowe koncerty coraz bliżej!

Od pierwszego koncertu Jacka White’a w ramach trasy po Polsce dzielą nas już nie całe dwa tygodnie. Artysta zagra 6 października w gdyńskiej Arenie; 7 października w poznańskiej Hali nr 2 MTP; 9 października na warszawskim Torwarze, a cały tour zakończy 10 października w Tauron Arenie Kraków. Warto nie czekać z decyzją o zakupie biletów, bo część koncertów jest o krok od wyprzedania.
Rozpoczęta w połowie kwietnia trasa promująca album „Boarding House Reach” jak na razie dotarła tylko do Ameryki Północnej i Europy, ale już dziś Jack White z zespołem mają na koncie zagranych ponad 60 koncertów! Przed nimi kilkanaście kolejnych występów w ramach jesiennej części trasy po Europie. I tu kolejna ciekawostka: Polska jest jedynym krajem, gdzie artysta zagra 4 koncerty. Więcej razy lidera The White Stripes uda się zobaczyć tylko mieszkańcom Wielkiej Brytanii.

 

Skoro przy statystykach jesteśmy to absolutnie nie można pominąć liczby utworów, jakie do 22 września (tego dnia odbył się jak na razie ostatni występ w ramach światowej trasy) zagrał zespół dowodzony przez White’a. Jest ich, uwaga… blisko 90!!! Tak, muzycy rotują 90 piosenkami, na które rzecz jasna składają się pojedyncze wykonania coverów, ale i tak gro tej liczby budują utwory z solowego repertuaru White’a i jego trzech zespołów: The White Stripes, The Raconteurs i The Dead Weather. Nie będzie więc przesadą, jeśli napiszemy, że nie będzie dwóch takich samych koncertów Jacka White’a!

 

Bilety i więcej informacji na stronie www.alterart.pl

 

Ceny:

6 października Gdynia, Gdynia Arena: 198 PLN, 188 PLN

7 października Poznań, Hala nr 2 MTP: 198 PLN

9 października Warszawa, Torwar: 198 PLN, 178 PLN

10 października Kraków, Tauron Arena Kraków: 189 PLN, 169 PLN

 

UWAGA! Podczas koncertu obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz wszelkich urządzeń z funkcją rejestrowania audio lub wideo oraz robiących zdjęcia. Jesteśmy przekonani że skorzystacie na oderwaniu się na krótką chwilę od swoich gadżetów na krótką chwilę i doświadczeniu muzyki. Po pojawieniu się w miejscu koncertu, wszelkie telefony oraz pozostałe urządzenia robiące zdjęcia i rejestrujące wideo zostaną zabezpieczone w specjalnym futerale Yondr, który zostanie otwarty dopiero po zakończeniu koncertu. Telefon zabezpieczony w futerale Yondr będzie cały czas przy tobie. W każdej chwili będziesz mógł otworzyć swój futerał w specjalnej strefie Yondr Phone Zone znajdującej się w lobby lub kuluarach miejsca koncertu. Nasz oficjalny fotograf będzie zamieszczał zdjęcia oraz wideo po każdym koncercie z trasy na stronie jackwhiteiii.com oraz na nowym koncie instagramowym Jack White Live (@officialjackwhitelive). Repostujcie zdjęcia i filmiki do woli i czerpcie przyjemność z całkowicie wolnego od telefonów, w 100% osobistego doświadczenia.