Osada Vida – premierowy koncert już w najbliższy piątek w Katowicach

Zespół Osada Vida zaprasza na premierowy koncert z okazji wydania nowej płyty „Variomatic”. Wydarzenie odbędzie się 21 września w katowickim klubie Królestwo.
Nowy skład, nowy materiał, goście specjalni wraz z rozbudowanym instrumentarium, piękna oprawa wizualna i wiele innych niespodzianek – tego możemy spodziewać się w Katowicach. Bilety można kupić w klubie oraz na stronie internetowej: https://goingapp.pl/…/17…/osada-vida-live-koncert-premierowy
Początek koncertu o godz. 20.00. Polecamy!
***
Osada Vida to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów na prog-rockowej scenie. Po czterech latach przerwy powrócił w czerwcu z nowym, zaskakującym albumem „Variomatic”. Pierwszy singiel z płyty, utwór „In Circles” jest znakomitą próbką nowej, odświeżonej odsłony zespołu. Klip, w którym główną rolę zagrał znany i lubiany aktor Michał Czernecki, można obejrzeć tu: https://www.youtube.com/watch?v=WWHAtcqosQQ
Szósty, studyjny album zespołu przynosi niesamowitą dawkę melodii, energii i muzycznej przestrzeni oraz kilka zupełnie nowych rozwiązań w postaci zachwycających partii saksofonu, wiolonczeli czy lutni arabskiej. Rewelacyjny nowy wokalista prezentuje fragmenty zaśpiewane tak, że dzięki swojej przebojowości na długo zapiszą się w pamięci słuchaczy.
Nową płytę można nabyć za pośrednictwem strony www.variomatic.pl, w sieci sklepów Media Markt i Saturn, w dobrych sklepach muzycznych oraz na Empik.com.
Variomatic” – lista utworów:
1. Missing
2. Eager
1. Fire Up
2. The Line
3. The Crossing
4. Melt
5. Catastrophic
6. In Circles
7. Good Night Return
8. Nocturnal
Osada Vida – aktualny skład:
Marcel Lisiak – wokal
Jan Mitoraj – gitary
Łukasz Lisiak – bas
Rafał „R6” Paluszek – instrumenty klawiszowe
Marek Romanowski – perkusja
Osada Vida w sieci: