Posłuchaj nowego singla Marcina Spennera i zobacz lyric video do “Tu mam wszystko”!

Marcin Spenner pracuje nad materiałem na swój debiutancki krążek.

Tymczasem prezentuje kolejny singiel zwiastujący to wydawnictwo!

POSŁUCHAJ SINGLA/ZOBACZ TELEDYSK TUTAJ

Marcin Spenner – niepoprawny romantyk i specjalista od nastrojowych ballad. Jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia.  

Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X – Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”.

Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi. Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło). „Tu mam wszystko” (Kup/posłuchaj SINGLA) to kolejny singel Marcina, po ciepło przyjętej balladzie „Lucy” (ZOBACZteledysk).

 

Piosenka „Tu mam wszystko” dla każdego może, a w zasadzie powinna mieć inne znaczenie – wyjaśnia Marcin Spenner – Obrazuje wszystko to, co sprawia, że w naszym najbardziej pierwotnym obszarze mózgu powstają endorfiny, czyli hormony szczęścia. Może to być osoba, miejsce, smak, zapach czy wspomnienie… Znajdą się też zapewne osoby, które odczytają ten tytuł w bardziej dosłowny i jednak dość żartobliwy sposób. Oczywiście takiej interpretacji też nie wykluczam.

 

Kredyty:

Marcin Spenner “Tu mam wszystko”

Słowa: Karolina Kozak, Marcin Spenner

Muzyka: Tomasz Świerk, Marcin Spenner

Lyric Video:

Reżyseria/scenariusz: Dorota Piskor

Ilustracja: Dorota Piskor

Montaż: Dorota Piskor i Tomek Ślesicki

Animacja: Tomek Ślesicki

Producent: Pinky Promise

 

 

Obserwuj Marcina Spennera na:

Facebook | Instagram | YouTube | WWW

Znajdziesz nas na:

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | WWW

Źródło: sonymusic.pl