„MY BLOOD” – NOWY UTWÓR OD TWENTY ØNE PILØTS!

Nagrodzony Grammy znakomity amerykański duet Twenty One Pilots ujawnił singlową piosenkę „My Blood”. Utwór jest zapowiedzią piątego albumu Tylera Josepha i Josha Duna, zatytułowanego „Trench”. Płyta będzie mieć premierę 5 października 2018 roku.

To już czwarta piosenka z „Trench”, jaką ujawnili Tyler i Josh. Wcześniej poznaliśmy znakomity „Jumpsuit”, następnie „Nico And The Niners” oraz „Levitate”. Wideoklipy do nich stworzył sprawdzony współpracownik Twenty One Pilots Andrew Donoho.

Najwięksi fani będa mieli szansę przedpremierowo usłyszeć kawałki z najnowszej płyty na ekskluzywnym koncercie zespołu w Londynie, już 12 września w O2 Academy Brixton.

Wspomniany „Jumpsuit” zdobył szczyt listy radiowej Billboardu „Alternative Songs” oraz notowania Mediabase.

Twenty One Pilots będą promować album „Trench” na światowej trasie koncertowej. Tyler Joseph i Josh Dun podczas „The Bandito Tour” odwiedzą również Polskę. 15 lutego 2019 roku zagrają koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

Płyta „Trench” będzie następczynią kapitalnej „Blurryface”, która wspięła się na szczyt Billboardu i pokryła się w USA potrójną platyną.  Z niej pochodzą singlowe przeboje „Tear In My Heart”, „Ride” oraz siedmiokrotnie platynowy „Stressed Out”. Teledysk do ostatniej z piosenek obejrzano na YouTubie ponad 1,4 mld razy! Za utwór „Stressed Out” Tyler i Josh odebrali w 2017 roku nagrodę Grammy.