MaxFloRec rozpoczyna „WYNURZENIE”

logo - Kamil Bartosz

logo – Kamil Bartosz

 

Inicjatywa wydawnictwa oficjalnie wystartowała 23.07. Tego dnia na fanpage’u MaxFloRec pojawiło się wideo prezentujące pierwszych artystów – skład FBS. Dziś (26.07) na MaxFloRecTV trafił teledysk grupy. Szczegóły dot. akcji dostępne są na www.wynurzenie.maxflo.pl 

– Przygotowaliśmy dla Was projekt, który z pewnością niejednego zaskoczy. W tej edycji zaprezentujemy artystów z 3 muzycznych światów. Oczywiście wciąż będzie to rap, jednak ukażemy jego różne, skrajne oblicza. Postawiliśmy na unikatowość i różnorodność. Jestem przekonany, że mimo zróżnicowanych gustów słuchaczy, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ja znalazłem –  tak o „WYNURZENIU” opowiada sam Rahim, szef wytwórni MaxFloRec.
– Zasadnicza część akcji potrwa do końca wakacji. Nie oznacza to jednak, że wraz z ich końcem przestaniemy serwować Wam kolejne niespodzianki – dodaje.

Pierwszymi ujawnionymi uczestnikami „WYNURZENIA” jest skład Fat Brutal Sound. Grupę tworzą Kret i Diabeł. Duet nagrywa wspólnie od 2017 roku. Wtedy też obaj wzięli udział w kolejnej edycji konkursu „Rap w Polsce”. Oboje dostali się do finałowego etapu, w którym ostatecznie zwyciężył Kret. Kilka tygodni temu zagościli również na Youtubowym kanale Kleszcza (HORREcTV).

FBS rozwija własny nurt w rapie, który nazywa hate-hopem. Członkowie grupy definiują go jako muzykę pełną skrajności, przekazując za jej sprawą pełen wachlarz ludzkich emocji – od szaleńczej wściekłości po granice subtelności. Singiel „Nagle coś wybuchło” to 1. odsłona tego świata na MaxFloRecTV. Z realizację klipu do dzisiejszej nowości odpowiada MMP Studio. Bit do utworu stworzył natomiast Pietruch Beatz.

Dzisiejszy singiel nie jest ostatnią niespodzianką od Kreta i Diabła w nadchodzącym czasie. Już w najbliższy poniedziałek, 30.07, Fat Brutal Sound zaserwują na MaxFloRecTV kolejną dawkę muzycznych wrażeń.

O tym, kiedy w akcji pojawią się kolejni artyści oraz więcej informacji o FBS przeczytacie na stronie akcji. Wejdźcie na www.wynurzenie.maxflo.pl i koniecznie zasubskrybujcie info o inicjatywie.