„Weź nie pytaj” ma ponad 5 milionów odslon na You Tube

Miesiąc po premierze „Weź nie pytaj” Pawła Domagały, teledysk przekroczył pięć milionów odsłon na serwisie You Tube. Piosenka, która powstała z potrzeby dzielenia się radością zapowiada płytę „1984”.

„Weź nie pytaj” jest obok „Szczęścia” moją najbardziej radosną piosenką. Inspiracją była myśl, że jestem szczęśliwym człowiekiem, i tak naprawdę wszystko, co istotne jest bardzo proste i dostępne dla każdego. Chciałem tą radością podzielić się z innymi. Było to dla mnie, może banalne, ale wielkie odkrycie. – mówiPaweł Domagała.

Reżyserem i realizatorem teledysku jest Paweł Łukomski (Studio 35).

„Weź nie pytaj” to poierwszy utwór zapowiadający drugą płytę Pawła Domagały „!984”, której premiera już w listopadzie 2018. Wszystkie teksty napisał na nią Paweł, a muzykę skomponowali razem z Łukaszem Borowieckim, który jest też producentem muzycznym płyty. Do współpracy zaprosili perkusistę jazzowego Roberta Rasza, gitarzystów Tomasza „Serka” Krawczyka i Krzysztofa Łochowicza, a na klawiszach zagrał Piotr Wrombel. Paweł Domagała zagrał na gitarze, Łukasz Borowiecki na basie. „1984” to rok urodzenia Pawła Domagały, a płyta jest rodzajem podsumowania i pierwszej rundy w meczu: Paweł Domagała kontra świat. Zależy mi, by każda płyta była spójną tematycznie opowieścią, a każdy utwór dopełniał poprzedni. „1984” to sentymentalna podróż do przeszłości 35-latka, który na chwilę zatrzymuje się i sprawdza, co wydarzyło się w jego życiu. Pyta, czy jest sobie wierny i czy spełniły się jego marzenia. Nie jestem hip-hopowcem i nie piszę o swoim świecie 1 do 1, ale życie jest dla mnie inspiracją, by dzielić się emocjami i przemyśleniami.  – podkreśla Paweł.

Można już zamawiać preorder „1984” z dodatkami (koszulki, bluzy, płyty z autografem, a nawet dożywotni wstęp na koncerty) https://bit.ly/2MqOcV9 .

O Pawle

Paweł Domagała, czyli człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie i teatrze, koncertuje, wydaje płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany między innymi z filmów: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Wkręceni” i „Exterminator. Gotowi na wszystko”. Występuje w Teatrze Dramatycznym i Teatrze Kwadrat, współpracował z Kabaretem na Koniec Świata. Przygotowuje się do debiutu reżyserskiego. Więcej na stronie: www.paweldomagala.pl