Charlie Puth w nowym klipie do singla „The Way I Am”!

Sprawdź, jak imprezuje jedna z najgorętszych gwiazd popu 🎉

Charlie Puth, jedna z największych gwiazd popu młodego pokolenia, ujawnił klip do kolejnej piosenki ze znakomitej płyty „Voicenotes”, która w zaledwie cztery dni pokryła się złotem w USA. Filmowej ilustracji doczekała się kompozycja „The Way I Am”.

Zobacz klip do „THE WAY I AM”

Klip do utworu wielokrotnie nominowanego do Grammy 26-latka z New Jersey wyreżyserował Colin Tilley (m.in. Kendrick Lamar, Rihanna, Justin Bieber). W teledysku widzimy Charliego śpiewającego o akceptacji siebie i radzeniu sobie ze sławą, podczas gdy w tle rozgrywa się typowa amerykańska impreza.

Utwór „The Way I Am” pochodzi z wydanej w maju 2018 roku drugiej płyty Putha „Voicenotes”, która nie tylko ma już status złotej w USA, lecz również spotkała się ze znakomitym przyjęciem prestiżowych mediów, chociażby „The New York Timesa” („Jedna z najlepszych popowych płyt w tym roku), Associated Press („Zdumiewająca kolekcja popu idealnie nadającego się na letnią porę”), czy Billboardu („Cały album pełen jest chwytliwych i szczerych piosenek”).

Przed „The Way I Am” płytę promowały trzy przebojowe single: potrójnie platynowy „Attention”, platynowy „How Long” oraz „Done For Me (feat. Kehlani)”, który Billboard i Time uznały za jedną z najlepszych piosenek, jakie do tej pory ukazały się w 2018 roku. Warto przypomnieć, że wszystkie piosenki na „Voicenotes” napisał i wyprodukował sam Charlie Puth.