Wielki powrót duetu Super8 & Tab! – Super8 & Tab – Reformation

Kiedy Ci dwaj panowie rozpoczną wspólną pracę w studio, możemy spodziewać się efektu na najwyższym światowym poziomie, bo przecież z tego słyną. Nie inaczej jest w przypadku ich trzeciego albumu „Refomation”. Znajdziemy tu wszystko to, do czego Miika i Janne przyzwyczaili nas przez lata swojej twórczości. Jest tu klimat, energia i niesamowite, euforyczne brzmienia. Po prostu klubowy hit za hitem!

Dwóch znakomitych DJ’ów i producentów, których ogromne możliwości zostały odkryte długo przed założeniem wspólnego projektu. Bo przecież Miika Eloranta (Super8) i Janne Mansnerus (DJ Tab) nagrali wiele wspaniałych solowych singli i remiksów, promowanych przez największe gwiazdy sceny klubowej. W 2005 roku postanowili połączyć siły i już jako Super8 & Tab pną się na szczyty popularności, osiągając sukces za sukcesem.

Dziś ten fiński duet może pochwalić się kultowymi klasykami oraz świetnymi, bardzo wysoko ocenianymi, studyjnymi albumami. Przed Wami wydawnictwo zatytułowane „Reformation”, czyli długo oczekiwany, najnowszy longplay ze studia w Helsinkach. Usłyszycie na nim niemal wszystkie hity Super8 & Tab, jakie ukazały się w ciągu ostatnich lat. Rozpoczynając od „Mega” i „Quest”, przez „Pressure”, „Falling Into You” i „Cosmo”, aż po „Seconds Away”, „Burn” oraz „True Love”. Zestaw 13 trance’owych arcydzieł, które wprowadziły fanów z całego świata w stan euforii i muzycznego uniesienia.

Miika i Janne przygotowali wyśmienity materiał, absolutny must have dla każdego wielbiciela tanecznych brzmień.

Tracklista:

 1. Seconds Away (feat. Sarah deCourcy)
 2. Cosmo
 3. True Love (feat. Envy Monroe)
 4. Falling Into You (feat. Jonny Rose)
 5. Pressure
 6. Mega
 7. Burn (feat. Hero Baldwin)
 8. Noom (with Cosmic Gate)
 9. Venture
 10. Mist
 11. Osaka (with Tom Fall)
 12. Quest
 13. Aave

TRAILER:

PREMIERA: 22.06.2018, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.