Crystal Fighters ujawniają nowego singla i teledysk do „Boomin’ In Your Jeep”!

Elektroniczna grupa Crystal Fighters prezentuje nowy kawałek „Boomin’ In Your Jeep”, który w wyjątkowy sposób łączy ze sobą tradycyjny folk z energetycznymi festiwalowymi rytmami.

Posłuchaj singla „Boomin’ In Your Jeep”!

„Boomin’ In Your Jeep” to pierwszy singlowy utwór Crystal Fighters po blisko dwuletniej przerwie. To jednocześnie pierwszy owoc nowej współpracy, jaki Sebastian Pringle, Gilbert Vierich i Graham Dickson rozpoczęli z wytwórnią Warner Bros. Records. Teledysk do zarażającej radością piosenki wyreżyserował Tyler Yee (G-Eazy, A$AP Ferg), a zdjęcia podróżujących jeepem muzyków odbyły się na pustyni Mojave w USA.

Piosenka powstała w tym samym miejscu, w którym Crystal Fighters nagrywali debiutancki album „Star Of Love”. Kompozycja jest swego rodzaju hołdem dla dawnych czasów i otwarciem bram ku pełnej nadziei przyszłości. Zapowiada też trzeci studyjny materiał zespołu. Jak ujawnia Gilbert Vierich:

„Wyruszamy w nową podróż, z nowym brzmieniem, nowym podejściem, które jednak jest zgodne z naszymi dotychczasowymi zasadami. Zawsze będziemy mieszać brzmienia i style, łączyć stare z nowym. Jesteśmy obywatelami świata, marzącymi o braku granic i muzyce bez podziału na gatunki”.