Długo oczekiwany album ilana Bluestone’a – ilan Bluestone – Scars

Jeżeli już sam Armin Van Buuren wybrał go do otwarcia wielkiego show A State Of Trance 850, to znaczy, że mamy do czynienia z artystą dużego formatu. W ostatnich latach ilan Bluestone zanotował ogromny progres. Od nieznanego producenta do światowej gwiazdy, promowanej przez największe nazwiska sceny klubowej. Jego pierwszy album to połączenie wielkiej pasji z kreatywnością i profesjonalizmem.

Kiedy w 2012 roku zjawił się w siedzibie Anjunabeats ze swoim debiutanckim singlem, od razu przewidziano mu wielką międzynarodową karierę. Kolejne utwory, takie jak „Big Ben”, „Under My Skin”, „Spheres” czy „43”, otrzymały świetne recenzje i wsparcie Pete’a Tonga, Armina Van Buurena oraz Tiësto. Brytyjski DJ i producent ilan Bluestone to obecnie jedna z najjaśniejszych postaci na scenie klubowej. Niebywały talent, który przemierza prawie cały glob, występując w prestiżowych Madison Square Garden i Brixton Academy, a także na największych festiwalach.

Po wielu wspaniałych singlach i genialnych remiksach przyszedł czas na hucznie zapowiadany, pierwszy studyjny longplay Londyńczyka. Materiał pt. „Scars” skrywa łącznie 15 kompozycji, w tym sztandarowe „Frozen Ground” i „Another Lover”. Do współpracy zaproszono znakomitych gości, wśród których m.in. Giuseppe De Luca, Koven, Maor Levi czy Sunny Lax. Piękne melodie, niesamowity klimat, mnóstwo energii i powalające wokale. Milowy krok dla ilana Bluestone’a, jako artysty kompletnego.

Doskonały album, będący przepustką do absolutnej światowej elity.

Tracklista:

 1. Scars (feat. Giuseppe De Luca)
 2. Frozen Ground (feat. Giuseppe De Luca)
 3. Everybody (with Maor Levi)
 4. Rival (feat. Ellen Smith)
 5. Noa
 6. Guru
 7. Let Me Know (feat. Giuseppe De Luca)
 8. Will We Remain? (with Maor Levi feat. EL Waves)
 9. I Believe (feat. Giuseppe De Luca)
 10. 43+86=129 (with Sunny Lax)
 11. Not Alone
 12. Cosmic Feeling (feat. Giuseppe De Luca)
 13. Another Lover (feat. Koven)
 14. Blue Angel
 15. Eclipse

PREMIERA: 27.04.2018
Wydawnictwo dostępne również w wersji cyfrowej.