Vixen – „To nie Vixt4pe”: dziś start pre-orderu i akcji specjalnej

okładka płyty projekt – Dawid Borowski

 

We wtorek, 17.04, w MaxFloSklepie ruszyła przedsprzedaż albumu „To nie Vixt4pe” Vixena. Również dziś pod adresem www.tonievixt4pe.pl uruchomiona została specjalna strona internetowa. Po rozwiązaniu zagadki fani artysty mogą przedpremierowo obejrzeć klip oraz wziąć udział w konkursie. Popołudniu na kanał MaxFloRecTV oficjalnie trafi wideo do „Cameleony”

Już dzisiaj (17.04) na MaxFloRecTV zaplanowano premierę wideoklipu do 5. singla zwiastującego „To nie Vixt4pe”. Kolejną odsłoną nadchodzącego, 15. w karierze krążka Vixena będzie „Cameleona”. Wraz z tym utworem na www.MaxFloSklep.pl startuje przedsprzedaż albumu rapera. Wydawnictwo oficjalnie ukaże się na rynku 18.05.2018 r.

Przez cały czas trwania pre-orderu płyty „To nie Vixt4pew każdy wtorek, począwszy od 17.04, na specjalnie stworzonej stronie internetowej raz w tygodniu publikowana będzie zagadka. Podając jej rozwiązanie, będzie można przedpremierowo zapoznać się z jednym z utworów z płyty oraz wziąć udział w konkursie. Co tydzień wyłaniany będzie 1 zwycięzca. Laureaci każdego tygodnia utworzą grupę, która razem z Vixenem i głównym producentem płyty − JRS-em pójdzie do jednego z pokojów zagadek w warszawskim Funescape. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępny będzie pod adresem www.tonievixt4pe.pl.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)