Nowa płyta od mistrza nastrojowych brzmień – Pablo Nouvelle – Wired

Swoje inspiracje czerpie od czołowych artystów amerykańskiego soulu jak Marvin Gaye, Donny Hathaway i Willie Wright. Wzoruje się również na twórczości Bonobo, XX i Radiohead. Słynie też ze swoich fenomenalnych występów na żywo, którymi oczarował słuchaczy na całym świecie. Teraz powraca z kolejnym autorskim albumem zatytułowanym „Wired”.

Guardian napisał kiedyś o nim, że zabiera soul w podróż do przyszłości. Nie ma w tym zbytniej przesady, ponieważ Pablo Nouvelle to prawdziwy wirtuoz swojego rzemiosła. Ten pochodzący ze Szwajcarii, niezwykle wszechstronny muzyk i reżyser filmowy, potrafi kreować niesamowitą więź pomiędzy twórcą oraz słuchaczem. Jego klimatyczne, głębokie i nostalgiczne kompozycje wyłaniają inną, bardziej eksperymentalną stronę elektroniki. Melancholijny pop, modern soul i dance ze studia w Burgdorf to brzmienia, które odprężają oraz wywołują wyłącznie pozytywne emocje.

Dwa lata po premierze albumu pt. „All I Need”, ukazuje się trzeci studyjny krążek tego utalentowanego multiinstrumentalisty. Różnorodność i oryginalność produkcji wchodzących w skład wydawnictwa „Wired” sprawia, że mamy do czynienia z czymś tak samo awangardowym, jak i ponadczasowym. Single „I Want For Nothing”, tytułowy „Wired” czy „Sunshine In Stereo”, pokazują wysokie umiejętności i błyskotliwość Pablo Nouvelle, jako artysty w pełni dojrzałego.

Wyjątkowy materiał, który wprowadza powiew świeżości oraz poszerza muzyczne horyzonty.

Tracklista:

 1. Every Time You Go (feat. Effie)
 2. Sunshine In Stereo (feat. Andreya Triana)
 3. Wired (feat. Lulu James)
 4. Careless (feat. Hanna Leess)
 5. Nostalgic Love (feat. Conrad)
 6. Money (feat. Cameron Bloomfield & Matthias Ziegler)
 7. I’m Not (feat. Lulu James)
 8. I Want For Nothing (feat. Favela)
 9. Harder Now (feat. Sister)
 10. Leave Now
 11. Panic (feat. Fiona Daniel)
 12. Am I Still Asleep (feat. Billy No Mates)

PREMIERA: 23.03.2018, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.