Zawodnik MMA w klipie Bob One’a i Bas Tajpana!

Projekt - Kamil Bartosz

Projekt – Kamil Bartosz

 

Już 21.03 na kanale MaxFloRecTV dostępny jest wideoklip do numeru „Nie śpij”. Nowy singiel duetu Bob One & Bas Tajpan to ostatnia odsłona mixtape’u „Po swojemu” przed jego premierą. W teledysku do „Nie śpij” gościnnie wystąpił Adrian „Ares” Błeszyński, profesjonalny zawodnik MMA

Nie śpij, ogarniaj/ Do wygrania jest niejedna walka/ Wynik ważniejszy niż rozcięta warga/ Nikt nie mówił, że ta opcja jest łatwa – słyszymy w refrenie premierowego singla. Nie bez powodu zatem w towarzyszącym utworowi klipie wystąpił zawodnik reprezentujący dyscyplinę MMA. Dzisiejsza nowość jest ostatnim, bezpośrednim zwiastunem mixtape’u, który już w najbliższy piątek oficjalnie pojawi się w serwisach z muzyką w formie cyfrowej. Póki co wydawnictwa w całości można posłuchać przedpremierowo w TIDALU.

Stworzeniem wideoklipu towarzyszącemu „Nie śpij” zajęła się ekipa filmowa Salty Skills. Natomiast produkcją muzyczną utworu tak, jak i poprzednich singli zajął się sam Bob One. Nagranie zrealizowano w MaxFloStudio w Katowicach.

Na trackliście mixtape’uPo swojemu” znajdzie się 10 premierowych utworów, w tym dzisiejsza nowość. W piątek, 23.03, krążek oficjalnie pojawi się w największych serwisach streamingowych i w sklepach z e-muzyką (np. na empik.com czy w iTunesie), a także na www.MaxFloSklep.pl.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)