Charlie Puth i jego nowy hit z gościnnym udziałem Kehlani!

Już teraz posłuchaj utworu „Done For Me”

Done For Me”- taki tytuł nosi najnowszy singiel z jednej z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Nowy album „Voicenotes” ukaże się na rynku już 11 maja tego roku.

Singlowa kompozycja nominowanego do Grammy Charliego Putha została nagrana w duecie z Kehlani. To przyjemnie kołysząca piosenka o wyraźnie zarysowanym rytmie, w której wokale Putha i Kehlani doskonale się uzupełniają.

Wcześniej z płyty „Voicenotes” poznaliśmy piosenki: „Attention„, która w USA i w Polsce ma status podwójnie platynowy, „How Long” oraz nastrojową „If You Leave Me Now„, nagraną z soulowym zespołem Boyz II Men.

Kehlani to utalentowana artystka z kręgu R&B, która pomimo swojego młodego wieku ma już na koncie m. in. nominację  do nagrody Grammy. Zanim została solistką, wchodziła w skład zespołu Poplyfe, który dotarł do finału talent show „America’s Got Talent”. Dzięki temu dziewczyna miała okazję zaśpiewać z jednym ze swoich największych idoli, Steviem Wonderem.

Płyta „Voicenotes” jest następczynią platynowej „Nine Track Mind” z 2016 roku. Album pierwotnie zapowiadany był na początek 2018 roku. Powodem przesunięcia daty premiery był… perfekcjonizm Charliego. Artysta uznał, że nie wszystko jest tak, jakby sobie tego życzył i premiera materiału została przesunięta na maj 2018. Tłumaczył to kilka miesięcy temu tak: „Sam zajmuję się produkcją, a to wymaga wiele. Z mojego punktu widzenia album jeszcze nie jest doskonały”.

Nowy album już teraz zapowiada się na jedną z największych premier 2018 roku, a utwór „Done For Me” jeszcze raz potwierdził, że Puth jest mistrzem tworzenia wpadających w ucho radiowych hitów