Znamy tytuł nowej płyty Skorupa & JazBrothers

Fot. Mat. prasowe MaxFloRec

Fot. Mat. prasowe MaxFloRec

 

„Absolutna flauta” – tak zatytułowany jest najnowszy singiel Skorupa & JazBrothers. Utwór dziś, 23.01, trafił na MaxFloRecTV. Wiosną tego roku na sklepowych półkach pojawi się tak samo zatytułowana 2. wspólna płyta artystów

Nowość gliwickich muzyków to już 5. zapowiedź ich kolejnego krążka. Po dwóch singlach audio i dwóch, którym towarzyszyły teledyski, na MaxFloRecTV pojawiła się „Absolutna flauta”. Numerowi towarzyszy animacja, której autorem jest Kamil Bartosz.

Gościnnie w utworze pojawia się znany fanom Skorupa skrzypek TomaszMuchaviolinMucha. To już 4. oficjalny gość, którego nie zabraknie na „Absolutnej flaucie” Skorupa (MC) i JazBrothers (producenci). W poprzednich singlach zwiastujących album udzielili się: Dominika Majewska w „Walecie pik” oraz Kuba Knap i Biak w „Wolnym ziomku”. Tego, czy artyści zaproszą do współpracy kolejnych gości, dowiemy się najpóźniej wiosną tego roku. Wtedy też planowana jest premiera płyty.

Bądź na bieżąco z nowościami Skorupa & JazBrothers oraz pozostałych zawodników z MaxFlo – subskybuj kanał MaxFloRecTV, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)