I Zielonogórski Festiwal Karnawałowy – odwołany

Niestety I Zielonogórski Festiwal Karnawałowy został odwołany, poniżej oświadczenie organizatora.

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że Wasze i nasze ciało nie będzie szalało podczas Zielonogórskiego Festiwalu Karnawałowego.

Mimo szerokiej akcji promocyjnej i Waszego wsparcia NIE UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ WYSTARCZAJĄCEJ LICZBY CHĘTNYCH do wspólnej zabawy. Dbając o odpowiedni klimat i komfort zabawy na najlepszym poziomie zmuszeni jesteśmy odwołać festiwal.

Procedurę zwracania należności za bilety rozpoczniemy najpóźniej w ciągu 14 dni od daty opublikowania tej wiadomości. Zwrotu biletów można będzie dokonać w punktach ich nabycia. W przypadku biletów zakupionych online, równowartość biletów zostanie zwrócona automatycznie na rachunek, z którego zostały opłacone.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy 😣

UWAGA!!!
Fanów Dawida Kwiatkowskiego informujemy, że istnieje możliwość przeniesienia wszystkich biletów Meet and Greet oraz Golden Circle na jego koncert zorganizowany podczas trasy akustycznej. Koncert ten odbędzie się w kwietniu 2018 r. w Zielonej Górze. Szczegóły podamy do 10 lutego 2018.
Osoby zainteresowane przeniesieniem biletów na ten koncert prosimy o kontakt mailowy na adres pomoc@abilet.pl. Prosimy o wpisanie w temacie hasła: Dawid Kwiatkowski