Skorup jako akustyk Jacek już na MaxFloRecTV!

projekt – Kamil_Bartosz

 

14.12 do sieci trafił „Akustyk”. To już 4. zwiastun nowej płyty Skorupa na bitach JazBrothers. Towarzyszy mu wideo, w którym MC wciela się w postać akustyka

„W środowisku realizatorów dźwięku napięcie rozładowuje się rzuconym tuż po spektaklu lub koncercie stwierdzeniem: >>nie takie sztuki się kładło<<. >>Akustyk<< to muzyczna parafraza tego stwierdzenia” – napisał na swoim Fan Page’u na Facebooku (www.fb.com/SkorupZiombelKru) Skorup. Singlem pt. „Akustyk” raper wraz z duetem JazBrothers zapowiada nową płytę. Premiera albumu już za kilka miesięcy.

Realizacją powyższego wideo zajął się Bartosz „Alien” Kasowski z 34 UDGS Labu. Producentem bitu są oczywiście bracia Jaz. Gościnnie za gramofonami pojawia się DJ Eprom. Artysta odpowiada też za mix i mastering numeru.

Do tej pory ukazały się jeszcze 3 inne single odsłaniające nowy krążek spod szyldu Skorup & JazBrothers. Poznaliśmy już: „Waleta pik” z Dominiką Majewską, „Wolnego ziomka” z Kubą Knapem i Biakiem, a także „Zdrowia pieniążków”. Drugiemu z utworów również towarzyszy klip.

Nowy album Skorupa & JazBrothers ukaże się nakładem MaxFloRec wiosną 2018 r. Do tego czasu na MaxFloRecTV na pewno trafią jeszcze inne single artystów. Aby być z nimi na bieżąco, najlepiej śledź nasz serwis i subskrybuj kanał MaxFloRecTV, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

„Akustyk” dostępny jest jako MP3 na www.MaxFloSklep.pl.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)