Beata – B3 (LP)

Ogromna gratka dla fanów! Trzecia solowa płyta Beaty Kozidrak na winylu!

Na płycie „B3” Beata wielokrotnie zaskakuje. Pierwszy raz w swojej karierze tak bardzo zaangażowała się w tworzenie materiału na płytę. Jest nie tylko autorką wszystkich tekstów, ale także kompozytorką bądź współkompozytorką większości piosenek. „B3” to zestaw bardzo różnorodnych utworów. Od emocjonalnej opartej na bluesie kompozycji „Blizny”, do lekkiej i frywolnej piosenki „Letni wiatr”. W rozbudowanym utworze „Obok nas” Beacie towarzyszy Chór Gospel Radom pod kierownictwem Iwony Skwarek, a w kilku innych gra Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective pod batutą Mateusza Walacha. Jednak pomimo różnorodności kompozycji i użytych środków, płyta tworzy stylistyczną całość. Nie ma tu słabszych utworów. Wszystkie są przebojowe i każdy mógłby być singlem.

„Bardzo się zaangażowałam w produkcję albumu „B3”. Chciałam być przy każdej rodzącej się nucie. To był wyjątkowo intensywny i wyczerpujący czas, ale niezwykle satysfakcjonujący. Każda piosenka wywoływała we mnie eksplozję radości i nakręcała mnie mega optymistycznie. Czułam, że moje marzenia muzyczne właśnie się spełniają” – opowiada artystka.

“B3” w ciagu kilku miesięcy od premiery zdobyła status Złotej Płyty. Płytę promowały single: „Bingo” (status Platynowej Płyty), „Upiłam się tobą” (status podwójnej Platynowej Płyty), „Niebiesko – zielone” , „Ruchome Wydmy”, „Letni Wiatr”.

  • premiera: 01-12-2017

Tracklista:

A:
1. Bingo
2. Upiłam się Tobą
3. Nie kochaj mnie
4. Niebiesko – zielone
5. Obok nas
6. Słońce na dłoni

B:
1. Blizny
2. Ruchome wydmy
3. Zamek z piasku
4. Drugie dno
5. Letni wiatr

Źródło: Sonymusic.pl