NOWY UTWÓR PIOTRA BUKARTYKA

Już 8 grudnia ukaże się najnowsza płyta Piotra Bukartyka, zatytułowana „Ja, Wolny Człowiek (Z Czwartku Na Piątek vol.2)”. Jednym z utworów na krążku jest „W Środku Miasta”, którego można posłuchać pod poniższym linkiem:

Piotr Bukartyk przyznaje, że album „Ja, Wolny Człowiek” to zbiór niesamowicie ważnych, opisujących obecne czasy utworów.

Chciałbym móc powiedzieć, że tą płytą zamykam pewien rozdział, ale wiem, że ten rozdział wolałby, żebym to ja się zamknął. Oto skromny wybór napisanych niedawno, mało tanecznych piosenek. Nagraliśmy je „na setkę”, bo każda z nich miała w radio właśnie taką premierę – nie słyszałem Waszej reakcji, ale wiedziałem, że nie jestem sam i że nie śpiewam w próżnię. Ostatnio, tak jak wielu z Was czuję, że gadam do ściany. Chyba właśnie o tym jest ta płyta – pamiątka z czasów, które będę chciał zapomnieć”.

 

Obok prezentujemy okładkę, a poniżej tracklistę wydawnictwa:

 

 1. Przed Premierą
 2. Ja, Wolny Człowiek
 3. Rząd Nie Ciąża
 4. Trudno Wytłumaczyć
 5. Ci Czy Ci
 6. Independens Dej 2017
 7. W Życiu Trzeba Czujnym Być
 8. Tu W San Escobar
 9. Tajemnica Mowy Kwiatów
 10. O Koniu – Gdyby Żył
 11. Jeszcze O Porach Roku
 12. Miasto Kostrzyń
 13. W Środku Miasta

 

Album „Ja, Wolny Człowiek” można zamówić pod tym linkiem:

 

https://www.mystic.pl/plyty_cd,28753.htm

 

22 listopada na rynku pojawiła się autobiografia Piotra Bukartyka, zatytułowana „Fatalny Przykład Dla Młodzieży”. Więcej informacji na temat książki można znaleźć tutaj:

 

https://bukowylas.pl/ksiazki/bukartyk