Ruszył pre-oder nowej płyty BU. Na MaxFloRecTV kolejny klip

Do sieci trafił dziś (28.11) nowy klip weterana śląskiej sceny rapu, BU. Singiel pt. „Pasjonat”, któremu towarzyszy wideo, zwiastuje 2. longplay’a artysty. Na www.MaxFloSklep.pl ruszyła już przedsprzedaż płyty. „Nadgryziony zębem czasu” będzie krążkiem pełnym kontrastów. Dlaczego?

– To będzie album pełen pięknych wspomnień. Powrócę na nim do beztroskich lat. Pozwolę sobie też na szorstki komentarz dotyczący aktualnej sytuacji w państwie czy na świecie – zapowiada BU. – Będzie to obraz prawie 40-letniego weterana śląskiej sceny rapu, a zarazem młodego stażem (i duchem) ojca oraz męża – dodaje.

Na najnowszy krążek BU trafi 14 premierowych utworów. Traktować będą one o codzienności: z jednej strony z perspektywy bycia głową powiększającej się rodziny,
z drugiej – wyzyskiwanego robotnika. Wśród nich znajdzie się też najnowszy singiel rapera, „Pasjonat”. Poniżej prezentujemy towarzyszący mu teledysk.

Za realizację nowego wideo BU odpowiada ekipa Icon Art. Produkcją muzyczną numeru zajął się duet JazBrothers. Cuty dorzucił DJ Meka.

Nadgryziony zębem czasu” będzie już 2. solowym wydawnictwem BU, nie licząc mixtape’u „Zezowate szczynście” z 2010 r. Jak czytamy w oficjalnym opisie płyty na https://maxflosklep.pl/pl/p/BU-Nadgryziony-zebem-czasu/874, nowym longplay’em artysta zdecydowanie ugruntuje swoją pozycję jako MC.

Płyta dostępna jest wyłącznie w MaxFloSklepie. Zamawiając ją w pre-orderze na https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105, możemy liczyć na profity, takie jak: niższa cena, wysyłka na 2 dni przed premierą, autograf czy pakiet wlep. Premiera albumu 2.02.2018.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)