Grudniowe koncerty Bedoesa w Chojnicach (08.12.) oraz w Koszalinie (09.12.)

W drugi grudniowy weekend, czyli dokładnie 9-ego i 10-ego grudnia br. (piątek i sobota), odbędą się koncerty Bedoesa (SB Maffija / 2115 Gang) w dwóch miastach – w Chojnicach (woj. pomorskie) oraz w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie). Długo oczekiwane koncerty obecnie jednego z najbardziej znanych i hype’owanych raperów w Polsce odbędą się w Geneza Music Club (Chojnice) oraz w JAZZBURGERCAFE (Koszalin).

Na chojnickiej scenie oprócz głównej gwiazdy wieczoru zagrają reprezentanci koszalińskiej ekipy indahouse – Szymi Szyms i Dziuny, natomiast w Koszalinie zagrają: Szymi Szyms, Dziuny oraz gość specjalny Łuszy (SB Maffija). Oba koncerty poprowadzi niezawodny konferansjer MC Brzydki.
Warto zaznaczyć, że koncerty członka SB Maffija słyną z niezwykłej energii scenicznej, więc tym bardziej polecamy przybycie.

Zapamiętajcie:

- 08.12.2017 Geneza Music Club w Chojnicach:
 Bilety i więcej informacji: http://www.facebook.com/events/138431570127221/

– 9.12.2017 r., JAZZBURGERCAFE w Koszalinie
Bilety i więcej informacji: http://www.facebook.com/events/122777668394812/

Zapraszamy!

Biografia/informacja o artyście:
BEDOES, właściwie Borys Przybylski (ur. 21 kwietnia 1998 w Bydgoszczy) – polski raper i autor teksów. Członek zespołu 2115 Gang. Muzyk należy do wytwórni SB Maffija. Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Solar, Białas.

„Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.

– Ta płyta powstała po to „Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

– Album „Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

YT: