35-lecie zespołu T.LOVE – dodatkowy koncert!

W związku z ogromnym zainteresowanie publiczności zapraszamy na dodatkowy koncert T.LOVE we Wrocławiu!

Koncert odbędzie się 1 grudnia w klubie Akademia przy ul. Grunwaldzkiej 67 (w miejscu dawnego klubu Alibi)

Ikona polskiego rock&rolla i jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich kapel wraca do Wrocławia z okrągłym jubileuszem!   Formacja Muńka Staszczyka świętować będzie wraz z wrocławską publicznością swoje 35-lecie.Nie zabraknie największych przebojów zespołu, jak również utworów z najnowszej płyty „T.Love”, która swoją premierę miała w listopadzie ubiegłego roku.

Warto pospieszyć się z zakupem biletów, gdyż jak wieść niesie, zespół T.Love planuje zrobić dłuższą przerwę w koncertowaniu.

35 lat na scenie, 11 albumów studyjnych, spośród których większość zyskało status złotych płyt, niezliczona ilość przebojów bez których trudno wyobrazić sobie historię polskiego rock’n’rolla, a wreszcie bezkonkurencyjna energia sceniczna i rzesze wiernych fanów – tak w skrócie podsumować można karierę legendarnej grupy T.Love, która powstała w 1982 roku w Częstochowie.

Oprócz największych hitów, które od ponad trzech dekad zachwycają serca fanów ekipa Muńka Staszczyka zagra materiał z najnowszego krążka. W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Album – jak mówi Muniek – ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem.

1.12.17 godz.20.00 Akademia Club, ul. Grunwaldzka 67

wROCKfest.pl prezentuje:

T.LOVE

bilety: 55 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Sprzedaż biletów rozpocznie się od jutra tj. 9.listopada