I Zielonogórski Festiwal Karnawału | Margaret, Dawid Kwiatkowski, Sound’n’Grace – Dzień 2

I Zielonogórski Festiwal Karnawałowy to nowy termin w kalendarzu lubuskich wydarzeń muzycznych, a jednocześnie sygnał do rozkręcenia największej imprezy w województwie. Dwa dni, dwa światy muzyczne i dwie okazje do dobrej zabawy. To wszystko na najlepszej zielonogórskiej scenie, którą rozświetlą popularne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Każda z nich ma w swoim repertuarze hity, które śpiewają wszyscy, miliony odsłon na YouTube i rytmy, które rwą do tańca. Do tego najwyższej jakości nagłośnienie, efekty świetlne, które podkręcą klimat i przestrzeń do zabawy. 25 stycznia 2018 r. rozpocznie się impreza, która sprawi, że w Zielonej Górze będzie gorąco jak w Rio.

26.01.2018r. piątek
Drugiego dnia wieczór należeć będzie do Margaret, Dawida Kwiatkowskiego oraz grupy Sound`n`Grace z Filipem Lato. Czołówka artystów muzyki pop, którzy zajmują pierwsze miejsca na ogólnopolskich listach przebojów.
Dzień 1: Piękni i Młodzi, Weekend, MIG KUP BILET
Dzień 2: Margaret, Dawid Kwiatkowski, Sound`n`Grace KUP BILET
Karnet 2-dniowy: Dzień 1: Piękni i Młodzi, Weekend, MIG, dzień 2: Margaret, Dawid Kwiatkowski, Sound`n`Grace KUP BILET

BILET MEET&GREET DAWID KWIATKOWSKI:
– daje pierwszeństwo w zajęciu miejsca pod sceną w sektorze Golden Circle,
– gwarantuje niezapomniane spotkanie z Dawidem Kwiatkowskim,
– zapewnia profesjonalne zdjęcie z idolem wykonane przez fotografa;
BILET MEET&GREET MARGARET:
– daje pierwszeństwo w zajęciu miejsca pod sceną w sektorze Golden Circle,
– gwarantuje niezapomniane spotkanie z Margaret,
– zapewnia profesjonalne zdjęcie z idolem wykonane przez fotografa;
I pula biletów w cenie 249 zł w sprzedaży od 20.10.2018

OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.
Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać OŚWIADCZENIE OPIEKUNA.

OŚWIADCZENIE O ODPOWIEDZIALNOŚCI OPIEKUNA

Źródło: Materiały informacyjne organizatora.