Wszystkie małe chwile – nowy teledysk Michała Kmieciaka

To coś nie tylko dla fanów subtelnych dźwięków fortepianu, skrzypiec i wiolonczeli, ale i miłośników tańca. Właśnie ukazał się drugi teledysk ilustrujący utwór z płyty “Love Lost”, debiutanckiego albumu Michała Kmieciaka. Obraz do utworu “All Those Little Moments” można określić mianem wspólnego projektu artystycznego poznańskiego kompozytora, reżyserki klipu Ewy Poddig oraz tancerzy: Asi Gronek i Wojciecha Furmana.

Twórca płyty “Love Lost” jest jednym z pierwszych polskich przedstawicieli nurtu contemporary classical. Występuje zazwyczaj ze swoim zespołem, który tworzą skrzypaczka Dominika Dołżyńska i wiolonczelistka Aleksandra Walczak. W tym składzie w poznańskim nagrany został utwór “All Those Little Moments” oraz cała płyta “Love Lost”. Tworzy ją 9 utrzymanych w filmowym klimacie, instrumentalnych kompozycji. Nagrana została w poznańskim Studiu im. Alberta Hoffmana, a nad jej brzmieniem czuwał znany ze współpracy z czołówką polskiej alternatywy Bartłomiej Frank.

– “All Those Little Moments” to utwór który przypomina mi, że nawet po trudnych dla nas historiach, wszystko co pozostaje, to tylko echo tych chwil i wspomnień – opowiada artysta.

Prace nad teledyskiem rozpoczęły się jesienią ubiegłego roku. Zdjęcia wykonano zimą i latem w Łęgach Rogalińskich. Za każdy wizualny aspekt teledysku, od zdjęć po montaż, odpowiada Ewa Poddig. Choreografię stworzyli występujący w klipie tancerze – Asia Gronek i Wojciech Furman.

Michał Kmieciak ze swoim trio zagrał na najważniejszych festiwalach skupiających obiecujących wykonawców (Spring Break, Seazone), festiwalach filmowych (Dwa Brzegi), festiwalu nowej sztuki (Labirynt) oraz w domach kultury, klubach wielu miast i plenerach.

Zdarza mu się występować także solo, np. podczas poznańskiej edycji Piano Day 2017 w Scenie na Piętrze. W listopadzie wyruszy w eksperymentalną krótką trasę Piano Dialog, podczas której zagra razem i osobno z innym zdolnym pianistą – Wojtkiem Szczepanikiem. Trasę rozpoczną koncerty w poznańskiej Klubokawiarni Meskalina w ramach festiwalu Jazz Ring (23.11) oraz w sopockim Teatrze Boto (24.11).

więcej info o artyście:
Płyta „Love Lost”: http://smarturl.it/lovelost
Facebook: www.facebook.com/michalkmieciakmusic
Strona: www.michalkmieciak.com