Inauguracja Akademickiego ROcKU w Starej Piwnicy!

Wraz z początkiem października na wrocławskie uczelnie wracają studenci. A wraz z nimi muzyka!

Klub muzyczny Stara Piwnica oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego planują Akademicki ROcK rozpocząć z należytą energią. 

Podczas muzycznego wieczoru 6 października w Starej Piwnicy zaprezentują się trzy świetne zespoły: Moskiewska Pożyczka, Frankenstein Children oraz Black Street Noise.

Wstęp na koncert jest wolny!!!

Na przybyłą publiczność czekają liczne niespodzianki – promocje w barze, losowanie biletów na jesienne koncerty wROCKfest.pl i City Sounds, a przede wszystkim wspaniała atmosfera.

Świeżo upieczeni studenci I roku oraz członkowie NZS dowolnego rocznika otrzymają od klubu Stara Piwnica drugie piwo gratis na dobry początek rocku! Pytajcie przy wejściu.

Moskiewska Pożyczka

Zespół zadebiutował w kwietniu 2015 roku dostając się do finałów wrocławskiego przeglądu Akademicki RoCK. W ramach nagrody przyznanej przez zespół KULT Moskiewska Pożyczka otworzyła ich koncert w listopadzie 2015 we wrocławskim Eterze. Na początku 2017 roku, po czterech etapach eliminacji zespół wygrał nagrodę publiczności w ramach XXI PromoFestival i wystąpil na wrocławskiej 3-majówce przed takimi zespołami jak Strachy na Lachy, Happysad, L.U.C., Lady Pank.

Obecnie Moskiewska Pożyczka występuje i tworzy w składzie:

Dorota Beker – wokal, flet poprzecznie prążkowany

Michał Liszewski – wokal

Maciej Ciesiński – klawisze

Szymon Goździk – perkusja

… oraz goście

Frankenstein Children

Młody, prężnie rozwijający się zespół z Ząbkowic Sląskich.

Połączeni pasją do grania muzyki, grają Indie rocka, z nutką psychodeli i dancepunk’u.

Zespół tworzy i występuje w trójkę wypełniając całą przestrzeń zarówno sceniczną jak i muzyczną.

Wyróżnieni na wielu przeglądach i festiwalach w całym kraju, znaleźli się w finale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław, a zagrali nawet we Włoszech, na największym wyścigu autostopowym w Europie.

W 2013 udało im się wydać własnymi siłami EP-kę, a w 2016 wydali swój pierwszy krążek – album pod tytułem „I’mheresomewhere”.

Skład zespołu:

Szymon Paczkowski – wokal, bas

Wojtek Opioła – gitara

Daniel Moskal – perkusja, wokal

Black Street Noise

To olszyński boysband i kochająca się, nadająca na tych samych falach grupa przyjaciół grająca alterstoner. Każdy utwór ma swój własny, niepowtarzalny charakter i niebanalną strukturę. Ciężka stonerowa ściana gitar przeplata się z melodyjnym wokalem, żeby zaraz połączyć się w swingującą tupankę. Wszystko z nastawieniem na energię, emocje i świetną interakcję z publicznością.

Grają od 2014 roku, przez pierwsze dwa lata tylko i wyłącznie poznawali się, uczyli się siebie i robili materiał tworząc swój własny styl.

Od 2016 regularnie koncertują, a aktualnie nagrywają debiutancki album.

Skład zespołu:

Olek – wokal, 

Radek – gitara, 

Piotrek – gitara, 

Foka – bas, 

Kacper – perkusja, 

Piotr McGregor – realizacja dźwięków przeróżnych, fajne smaczki

6.10.17 godz.20.00 klub muzyczny Stara Piwnica, ul.Krupnicza 15

INAUGURACJA AKADEMICKIEGO ROcKU!

Moskiewska Pożyczka

Frankenstein Children

Black Street Noise

Wstęp wolny!