Sierpniowe wydanie Metal Hammera już jest!

Metal Hammer_08_2015
Zbliża się koniec miesiąca, to znak, że należy spodziewać się kolejnego wydania miesięcznika Metal Hammer. Co jak co, mimo wakacji redakcja Młotka nie próżnuje…
Na okładce króluje tym razem … formacja Ghost. Jak we wstępniaku wyjaśnia redaktor naczelny: „(…) jak to prawdziwy duch, pojawił się znikąd, nie do końca wiadomo dokąd zmierza i czym jest… Jedno jest pewne; ten Ghost gra wyjątkową muzykę. Metalową? Nic bardziej mylnego… Oczywiście tu i tam zdarza się im użyć prawdziwie potężnych, metalowych brzmień ale na najnowszej płycie zespół przede wszystkim dalej intryguje; melodyjnymi wokalizami, dziwną atmosferą i ciekawą brzmieniowo produkcją… To dlatego uhonorowaliśmy ich okładką. Mocna rzecz.”
Poza obszernym materiałem o Ghost, znajdziecie tu także wywiady z Fear Factory, Hate Eternal, Faith No More, Butcher Babies, Krisiun, Pro-Pain, Cradle Of Filth, Joe Satrianim, Stevem von Tillem i naszymi rodzimymi zespołami: Artrosis i Proletaryatem. W rubryce recenzje jak zwykle opisaliśmy większość interesujących nowości, a koncertowe relacje pomieściły tym razem opisy i zdjęcia z czeskiego Metal Festu i – nomen omen – Metal Hammer Festival.
Zapraszamy do lektury!
Zgrzyt 3
Hard Fax 4
Ghost 8
Fear Factory 12
Hate Eternal 14
Next To None 16
Faith No More 18
Butcher Babies 20
Krisiun 22
Pro-Pain 24
Terror 26
Suicide Silence 27
Cradle Of Filth 28
Cozy Powell 30
Raging Death 32
Book Zapłać 41
Joe Satriani 42
Steve Von Till 44
Proletaryat 46
Spock’s Beard 48
Piwo Zamiast Gitary 49
Magnificent Muttley 50
Artrosis 52
Nutshell 54
Album Miesiąca 55
Recenzje 56
Live Metalfest    64
Live MH Festival 66
Live Exodus 67
Live Blues Pills 67
Na Zachód Od Metalu 68
Out Of The Darkness 69
Die Young 70
Więcej informacji na stronach: