Nowy teledysk Kleszcza & DiNO już w sieci!

Na MaxFloRecTV trafił dziś, 27.07, „Włóczykij” Kleszcza & DiNO. 13. utworowi z tracklisty „Cyrku na qłq” towarzyszy oficjalny teledysk. Jak mówi Kleszcz: „To trochę inny klip niż zazwyczaj, inny niż te, do których Was z DiNO przyzwyczailiśmy. Musicie to po prostu zobaczyć”

Włóczykij tak naprawdę miał już się znaleźć na pierwszej płycie, na „HorRYM JESTem”, ale z pewnych powodów odłożyliśmy ten numer na bok. Po roku DiNO wziął go znowu na warsztat i dopieścił jeszcze raz, tworząc nową jakość” – opowiada Kleszcz.

Fani Kleszcza mieli okazję usłyszeć 1. wersję utworu podczas wczorajszej transmisji, którą artysta przeprowadził na swoim fanpage’u na FB:

„Włóczykij” to przedostatnia, 13. odsłona „Cyrku na qłq”. Tym razem wideo jest dziełem grupy Tworzywo. Ciekawostką jest fakt, że jednym z jej członków i współzałożycieli jest Stahu. To on zajął się produkcją muzyczną na płycie Kleszcza „Yram Yracz”. Wydawnictwo ukazało się w 2013 r. pod szyldem MaxFloLabu.

Wydawnictwo „Cyrk na qłq” ukazało się 7 kwietnia br. nakładem MaxFloRec. Do dziś 13 z 14 utworów doczekało się wizualizacji. Wszystkie z nich dostępne są tutaj.

Artyści zapewniają, że to nie ostatnia niespodzianka w związku z „Cyrkiem na qłq”. Aby nie przegapić żadnej nowości od Kleszcza & DiNO oraz innych zawodników ze stajni MaxFloRec, subskrybujcie MaxFloRecTV na YT (http://goo.gl/iZwDbk).

Tekst: Anna Grabowska