Premiera: Fińska legenda powraca z nowym albumem! – Orkidea – Harmonia

Orkidea - Harmonia (front)-2

Kompozytor muzyki filmowej, DJ, producent i wykładowca. Przez lata związany z firmą Nokia jako inżynier dźwięku. Tapio Hakanen, to już prawdziwa ikona muzyki elektronicznej. Jego czwarty album „Harmonia”, właśnie trafia na polskie półki sklepowe.

 

DJ Orkidea od ponad dekady należy do czołówki skandynawskich DJ’ów i producentów nowych brzmień. Jest również jedną z najbardziej innowacyjnych postaci na światowej scenie klubowej. W swoim dorobku ma trzy studyjne, wielokrotnie nagradzane albumy „Taika”, „Metaverse” oraz „20”. Single takie jak „Unity”, „Beautiful” czy „YearZero”, są już utworami kultowymi, które na stałe wpisały się do kanonu muzyki tanecznej.

 

Rok 2015 to kolejny ważny moment w karierze Tapio Hakanena. Nakładem wytwórni Black Hole Recordings, ukazuje się jego nowy, autorski materiał pt. „Harmonia”. Album składa się z 14 niesamowitych kompozycji, do których należą m.in. znane single „Revolution Industrielle”, „Purity” i trzecia część „Slowmotion” z udziałem Solarstone, a także zupełnie nowe utwory z Activą, Lowlandem oraz Giuseppe Ottavianim. Do tego rewelacyjne produkcje instrumentalne jak „p:Machinery”, cover znanego przeboju grupy Propaganda, a także tytułowy utwór „Harmonia”, w którym usłyszymy monolog Rutgera Hauera z filmu „Łowca Androidów”.

Prezentujemy jednego z głównych kandydatów na klubowy album roku!

 

 

Tracklista:

 1. My Sunset
 2. Dreamers Of Dreams
 3. Neo Romance (feat. Ben Lord)
 4. p:Machinery
 5. Revolution Industrielle
 6. Slowmotion III (with Solarstone)
 7. Strange World (feat. Sami Uotila)
 8. Glowing Skies (with Lowland)
 9. Nana
 10. Redemption
 11. Purity
 12. Z21 (with Activa)
 13. North Star (with Giuseppe Ottaviani)
 14. Harmonia

 

PREMIERA: 17.07.2015, JUŻ W SPRZEDAŻY!

Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

 

www.sonymusic.pl