RAPER Z GDAŃSKA ZAMKNIĘTY. SKIBA DONOSIŁ!

Do piętnastu lat pozbawienia wolności grozi Kamilowi S. znanemu jako Silver.

Nielegalne posiadanie broni, handel narkotykami, wyłudzenia VAT i kradzieże, … to tylko niektóre z wielu zarzutów, jakie lider formacji Big Cyc postawił pochodzącemu z Trójmiasta raperowi. Na szczęście rzecz miała miejsce tylko na planie nowego klipu Silvera, do utworu „Wpierdalamy to garściami”.

Nagranie to jest kolejnym singlem promującym pierwszy oficjalny album artysty, zatytułowany „Hołd Dla Ulic”. Na krążku znalazło się osiemnaście tracków, w tym dobrze znane już utwory, jak „Za Wszystkie Lata”, „A My Swoje” czy „Kosmos (Remix)”. Nie zabrakło też gości – swoje zwrotki nagrali m.in. raperzy: Brahu, Chipsu, Michu, Kamyk, Labar, Marcin Molendowski, uczestnik The Voice Of Poland oraz wokalistka Magdalena Baś.

„Hołd Dla Ulic” to projekt, który łączy w sobie muzyczne klimaty starej i nowej szkoły. Na płycie można usłyszeć o zamiłowaniu autora do miasta, w którym się wychował, jego wzlotach i upadkach oraz pewności siebie.

Kamil Stanek, znany jako Silver, urodził i wychował się w Gdańsku. Raper zadebiutował w 2008 r. Na swoim koncie ma trzy mixtape’y.

Album „Hołd dla ulic” w serwisach z muzyką cyfrową: http://soundline.biz/SilverHoldDlaUlic/

Płyta w empik.com: http://www.empik.com/hold-dla-ulic-silver,p1143705649,muzyka-p

https://whitestore.pl/pl/p/Silver-Hold-dla-ulic-Plyta-CD/110

Dystrybucja: www.soulrecords.pl