Wielki powrót duetu Way Out West! – Way Out West – Tuesday Maybe

Twórcy ponadczasowych hitów, remiksów i czterech przebojowych płyt. Supportowali tour grupy Faithless i występowali m.in. na Glastonbury, Creamfields czy The Glade. Teraz przypominają o sobie najnowszym materiałem, na który fani musieli czekać aż osiem lat!

Way Out West to pionierski duet, który w ciągu 25 lat osiągnął reputację jednego z najbardziej wpływowych aktów elektronicznych w Wielkiej Brytanii. Nick Warren i Jody Wisternoff, mogą pochwalić się singlami na listach przebojów, występami na topowych festiwalach i remiksami m.in. dla Orbital, Jamesa Holdena, Etienne czy Iana Browna. Poza wspólnym projektem, sporo czasu poświęcają na kariery solowe. Nick zarządza bardzo wpływowym labelem Soundgarden, nakładem którego ukazało się osiem części popularnej serii „Global Underground”. Jody blisko współpracuje z Anjunadeep, gdzie wydaje swoje produkcje i miksuje serię flagowych albumów z logo tej wytwórni.

Teraz panowie ponownie wracają jako Way Out West, z piątym studyjnym albumem pt. „Tuesday Maybe”, który ukazuje się po prawie ośmiu latach milczenia. Nick i Jody potrafią umiejętnie łączyć różne odmiany muzyki elektronicznej, od break i techno, po trance i progressive house. Znajdziemy tu znane utwory „Tuesday Maybe”, „Set My Mind” i „Oceans”, a także nowe produkcje, z udziałem takich artystów jak Eli & Fur, Doe Paoro czy Krister Linder.

Tracklista:

 1. Running Away (feat. Eli & Fur)
 2. Set My Mind
 3. Oceans (feat. Liu Bei)
 4. Lullaby Horizon
 5. The Call (feat. Doe Paoro)
 6. Slam
 7. We Move In The Dark (feat. Hendrik Burkhard)
 8. Diamond Dust
 9. A Sheltered Place
 10. Closer (feat. Krister Linder)
 11. Tuesday Maybe

PREMIERA: 23.06.2017, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

www.sonymusic.pl