Premiera: Muzyczny świat według Andrei Fissore – Andrea Fissore – My World

Andrea Fissore - My World (front)-2

Debiutancki album, który nieprzypadkowo ukazuje się w wakacje. Andrea Fissore doskonale czuje się w lekkich, nastrojowych produkcjach, z pogranicza deep-house, dance i downtempo. Taki właśnie jest jego studyjny materiał, zatytułowany „My World”.

 

Lato to sezon wakacyjnych wojaży, kiedy dużo podróżujemy, szukamy relaksu i inspiracji przy dobrej muzyce. Prezentujemy materiał, który świetnie sprawdzi się nie tylko podczas urlopu.

Andrea Fissore to włoski producent, który po sukcesie wydanej w 2014 roku EP’ki „Lights/My Summer Vacation”, jest gotów by zaprezentować światu debiutancki album pt. „My World”. Wydawnictwo składa się z 14 kompozycji, będących mieszanką gładkich, rytmicznych bitów i wkręcających melodii. Ciepłe brzmienia, przy których możesz nie tylko odpocząć, ale również potańczyć. Materiał, który będzie doskonałą odskocznią od trudów codzienności i sprawi że lato może trwać przez cały rok. Wystarczy włączyć, aby od pierwszych minut poczuć klimat wakacji. Każdy z utworów opowiada swoją własną historię, czasami przez rytm jak w „See You Soon”, innym razem przez inspirujące akordy, jak te w produkcji „Away”.

Oto świat pełen pozytywnych dźwięków według Andrei Fissore. Muzyczny przewodnik na lato, obok którego nie można przejść obojętnie.

 

Tracklista:

 1. On Your Mind
 2. See You Soon
 3. Away
 4. Shine
 5. Colours Of The Night
 6. On The Ride
 7. Morning Light
 8. Wind
 9. Train To The Sea (feat. Natalie Conway)
 10. Dreams
 11. My World
 12. Deep Sea
 13. There With You
 14. Moving Clouds

 

 

PREMIERA: 10.07.2015, JUŻ W SPRZEDAŻY!

ALBUM DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE CYFROWO

https://itunes.apple.com/pl/album/my-world/id983318612?l=pl

http://www.deezer.com/album/10270874

 

www.sonymusic.pl