30 lat De Mono w Forcie Sokolnickiego. Zobacz, jakie gwiazdy świętowały razem z zespołem!

30 lat na scenie! Kilkanaście płyt studyjnych i kompilacji! Kilka naprawdę dużych hitów! Miliony zagranych koncertów i setki wiernych fanów! I jak tu nie świętować? Na swoje 30-lecie zespół De Mono zaprosił swoich przyjaciół i największych fanów. Jesteście ciekawi, kto pojawił się na imprezie?

30 lat De Mono świętowano w wyjątkowej scenerii Fortu Sokolnickiego w Warszawie. Specjalnie dla przybyłych gości zespół zagrał krótki koncert, podczas którego nie zabrakło takich hitów jak: „Moje miasto nocą”, „Póki na to czas” czy najnowszy „Próżno nie chcę czekać na twoją miłość”. Po występie do wspólnej zabawy zaprosił Marek Sierocki, który sam stanął za stołem mikserskim jako DJ. W rytm hitów De Mono bawili się m.in.: Maryla Rodowicz, Beata Kozidrak, Katarzyna Glinka, Mateusz Damięcki czy Piotr Gąsowski. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na imprezie.

30-lecie De Mono odbyło się w ramach Fort Live Music – nowego cyklu muzycznego, który już niebawem rusza w Forcie Sokolnickiego. Partnerami wydarzenia byli: Mercedes Auto Idea, Grolsch, GMB Pro Sound, Yolo Box, Gastro Magic Service, Guglielmo, Zaza Media, Moleskine. Patroni medialni: Radio Złote Przeboje, Show, Pani Domu, Przyjaciółka.