Festiwal Klubowy Paprykarz i Oranżada na urodziny Szczecina!

Czy można ocalić od zapomnienia stare polskie piosenki? Tak! Wystarczy tchnąć w nie zupełnie nowe życie, a przecież lato to najlepszy czas na eksperymenty muzyczne! Nowe brzmienie polskiej piosenki już w lipcu z okazji urodzin Szczecina, będzie można usłyszeć w Filharmonii Szczecińskiej. 

Klubowy Paprykarz i Oranżada to dwa wielkie koncerty, które zostaną zarejestrowane na płytach. Jazzująco-swingujący z udziałem Gaby Kulki
i Warszawskiej Orkiestry Rozrywkowej
odbędzie się 5 lipca. Drugi, 6 lipca, odkryje przed nami nowe brzmienie big beatu. Koncert uświetnią tacy wykonawcy jak: Krzysztof Zalewski, Skubas, Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Misia Furtak, Marika, Bela Komoszyńska/Sorry Boys, Natalia Sikora, Michał Kowalonek/Snowman, Tymon Tymański, Olaf Deriglasoff, Piotr Zioła, Jacek „Budyń” Szymkiewicz.

Dwudniowy festiwal muzyczny to prezent urodzinowy dla Szczecina. Urodziny miasta przypadają 5 lipca, a w tym roku w Filharmonii będziemy świętować aż dwa dni. W obu koncertach, które odbędą się w złotej sali symfonicznej – swingującym
i klubowym, oprócz gwiazd estrady, pojawią się także muzycy Orkiestry Symfonicznej Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Gratką dla kolekcjonerów muzycznych jest fakt, że koncerty zostaną zarejestrowane i trafią na płyty, które będzie można kupić w salonach sieci Empik już jesienią. Bilety na koncerty można kupić w kasie, na filharmonia.szczecin.pl oraz na bilety.fm od wtorku 30 maja od godziny 13:00.

Klubowy Paprykarz i Oranżada, nowe brzmienie jazzu i piosenki

5 lipca, godz. 20:00
http://filharmonia.szczecin.pl/wydarzenia/651-Nowe_brzmienie_jazzu_i_piosenki

Klubowy Paprykarz i Oranżada, nowe brzmienie big beatu

6 lipca, godz. 20:00
http://filharmonia.szczecin.pl/wydarzenia/652-Nowe_brzmienie_big_beatu