GusGus na dodatkowych koncertach we Wrocławiu i Katowicach!

GusGus_01
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem jesiennymi koncertami GusGus, zapraszamy na dwa dodatkowe występy niesamowitych Islandczyków – 5.10 w MegaClubie w Katowicach, i 6.10 w klubie Eter we Wrocławiu. 
 

GusGus wracają do Polski w koncertowym składzie! Po fenomenalnych i wyprzedanych koncertach w ubiegłym roku, islandzki zespół ponownie zagra dla polskiej publiczności. GusGus rozszerzają trasę po naszym kraju o dwie dodatkowe daty: 5.10 zagrają w katowickim Megaclubie zaś   6.10 w klubie Eter we Wrocławiu.  Przypominamy też, że 2 października grupę zobaczymy w klubie Progresja w Warszawie zaś dzień później – 3.10 w Hali nr 2 MTP w Poznaniu. Bilety na wszystkie cztery koncerty są już w sprzedaży!

 

 

GusGus podtrzymują doskonałą passę: wybitne albumy „Arabian Horse” i „Mexico”, świetny show na płockim Audioriver i entuzjastycznie przyjęta klubowa trasa po Polsce, wszystko to sprawiło, że ekipa z Islandii ma nad Wisłą status gwiazdorski. Jak najbardziej zasłużenie, bo to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie – zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczną energię. Na żywo Islandczycy prezentują wszystkie atuty, dzięki którym od niemal dwóch dekad cieszą się niezmienną sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu –  chwytliwe melodie, hipnotyczne rytmy i sceniczną charyzmę.

 

Islandczycy podbili świat w połowie lat 90-tych za sprawą fantastycznych albumów dla wytwórni 4AD. Kolejny mocny rozpęd ich karierze nadała współpraca z kultową taneczną oficyną Kompakt, dla której ukazały się kapitalne i bestsellerowe krążki: „24/7, „Arabian Horse” i „Mexico”. Wielkim uznaniem cieszyły się też ich remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moloko czy Sigur Rós. Na koncerty GusGus zapraszamy 2 października w warszawskiej Progresji i 3 października w Hali nr. 2 MTP w Poznaniu. Trudno o lepsze otwarcie imprezowego sezonu po wakacyjnej przerwie!

 

Bilety już w sprzedaży za pośrednictwem Biletomat.pl, Eventim.pl, Ticketpro.pl oraz w stałych punktach (EMPiK, Saturn, Mediamarkt i inne)

GusGus „Over”

 

GusGus „Obnoxiously Sexual”

 

 

Polska trasa GusGus live band – koncerty
 

2.10.2015

Warszawa, klub Progresja

3.10.2015

Poznań, Hala nr. 2 MTP

5.10.2015
MegaClub, Katowice
 
6.10.2015
Eter, Wrocław