Zenek Martyniuk dementuje plotki: Nie ma mowy o przechodzeniu na emeryturę!

Kilka dni temu polskim Internetem zatrzęsły informacje o tym, jakoby Zenon Martyniuk – zmęczony intensywnością pracy i zawrotnym tempem życia – postanowił porzucić karierę muzyczną, by przejść na spokojną emeryturę.

– To kompletna bzdura! Mamy bardzo dobry czas. Gramy, koncertujemy, nagrywamy. Nie ma mowy o przechodzeniu na emeryturę w takim momencie – tak lider zespołu Akcent komentuje doniesienia w rozmowie z Radiem VOX FM.

Kalendarz twórcy megahitu „Przez twe oczy zielone” pęka w szwach. Jak sam wyznał na antenie VOX FM, zdarzają mu się zapytania o koncert w… 2020 roku! – Staramy się skupiać na tym, co jest teraz. Oraz na przyszłym roku. Mamy zabukowanych mnóstwo koncertów. No i pojedyncze na rok 2019 – mówi artysta.

Fanów talentu Zenka Martyniuka na pewno uspokoi także informacja, że zespół Akcent już 25 czerwca na Stadionie Polonia w Warszawie pojawi się wśród gwiazd, które uświetnią koncert „Jubileuszowa Gali 25 lat Disco Polo”. W uroczystym święcie muzyki disco polo wezmą udział także inni czołowi artyści i zespoły tego nurtu, m.in.: Boys, Shazza, Weekend, Bayer Full, Mig.