Nowy singiel Ewy Farnej dostępny w TIDALU!


„Bumerang” to najnowszy singiel Ewy Farnej. Jest on zapowiedzią dokumentu „EWA FARNA 10”, który zostanie wydany jesienią 2017 roku z okazji 10-lecia kariery artystki. Utworu można posłuchać już teraz pod linkiem:
https://tidal.com/album/74315968.

TIDAL przygotował coś specjalnego dla fanów Ewy Farnej. W serwisie udostępniony został najnowszy singiel artystki, będący zapowiedzią dokumentu „EWA FARNA 10”, który ukaże się jesienią 2017 roku. Wraz z wydaniem „Bumerangu”, swoją premierę miał również teledysk składający się z fragmentów zapowiadanego filmu. TIDAL jest jedynym serwisem streamingowym, w którym utwór udostępniony został już w dniu premiery. Co więcej, na platformie dostępna jest także wersja singla w języku czeskim. Znaleźć ją można pod linkiem: https://tidal.com/album/74315966.

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Artystka była wielokrotnie nominowana do wielu nagród zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Ma na swoim koncie m.in.: „Słowika Publiczności” za utwór „Cicho”, tytuł Kobiety Roku według magazynu „Glamour”, a także liczne nagrody VIVA Comet Awards, Eska Music Awards czy MTV Europe Music Awards. Do tej pory wydała 4 albumy studyjne w języku czeskim i 5 w języku polskim. Z jej dotychczasową twórczością można zapoznać się w TIDALU pod linkiem: https://tidal.com/artist/67554.