Muzyczne momenty z życia Andrew Rayela


Odkryty i wypromowany przez samego Armina Van Buurena. Andrei Rata aka Andrew Rayel, to jeden z najważniejszych przedstawicieli, młodego pokolenia DJ’ów i producentów muzyki elektronicznej. Oto jego długo oczekiwany, nowy studyjny album „Moments”.

 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym co sprawia, że jeden utwór możemy odtwarzać na okrągło, a o innych zapominamy po pierwszym odsłuchu? Andrew Rayel wyznaje zasadę, że muzyka jest rodzajem połączenia pomiędzy słuchaczem a twórcą. Za jej pomocą, można dzielić się z ludźmi osobistymi historiami i przeżyciami. To od tego jak głębokie i prawdziwe będzie to przesłanie, zależy jak zostanie odebrane przez innych. Właśnie dlatego, ten utalentowany DJ i producent z Kiszyniowa, cieszy się tak wielką popularnością na całym świecie. Jego muzyka, to prawdziwy wulkan emocji, wypełniony energią i pięknymi, porywającymi melodiami.

Materiał pt. „Moments”, to następca gorąco przyjętego, debiutanckiego albumu „Find Your Harmony”. Tym razem jednak, młody Mołdawianin postanowił pójść jeszcze dalej, prezentując na nim 16 najważniejszych i najbardziej wyjątkowych momentów swojego życia. Znane single, jak „I’ll Be There”, „Connected”, „My Reflection” i “Tacadum” oraz wspaniali goście, wśród których m.in. Eric Lumiere, KhoMha, ATB, Emma Hewitt, Jonathan Mendelsohn, Max Vangeli, Jochen Miller czy Christina Novelli.

Andrew Rayel ponownie zabierze Was w fascynującą, muzyczną podróż.

 

Tracklista:

 1. Moments
 2. I’ll Be There (feat. Eric Lumiere)
 3. All Systems Down (with KhoMha)
 4. Connected (with ATB)
 5. Once In A Lifetime Love (feat. Kristina Antuna)
 6. My Reflection (feat. Emma Hewitt)
 7. Forgiven (feat. Jonathan Mendelsohn)
 8. Heavy Love (with Max Vangeli feat. Kye Sones)
 9. Home (feat. Jonathan Mendelsohn)
 10. Take It All (with Jochen Miller feat. Hansen Tomas)
 11. Let It Be Forever
 12. Back To The Moment
 13. Lighthouse (with Christina Novelli)
 14. Never Let Me Go (feat. Angelika Vee)
 15. Tacadum
 16. Winterburn (with Digital X & Geert Huinink feat. Sylvia Tosun)

 

 

PREMIERA: 19.05.2017, JUŻ W SPRZEDAŻY!
Wydawnictwo dostępne jest również w wersji cyfrowej.

www.sonymusic.pl