Zucchero wynagrodzi oczekiwanie polskim fanom – Wielkie powitanie lata w Sopocie

11 października 2016 roku Zucchero miał wystąpić na warszawskim Torwarze. Niestety z powodu choroby artysty koncert został odwołany. Zucchero nie zapomniał jednak o polskich fanach. 24 czerwca artysta wystąpi w Operze Leśnej w Sopocie. Czy można wyobrazić sobie lepsze rozpoczęcie wakacji?

Adelmo Fornaciari – jak naprawdę nazywa się Zucchero – na swoim koncie ma wiele międzynarodowych przebojów, m.in. „Baila (Sexy Thing)”, „Senza una donna”, „Mama”, „Diamante”, „Wonderful World”, „Everytime You Go Away”.Tych hitów oraz utworów z jego najnowszego, wydanego w 2016 roku albumu „Black Cat” nie zabraknie podczas zbliżającej się wizyty włoskiego wokalisty w Polsce.

„Black Cat” to trzynasta płyta w dorobku Zucchero. Przesycona blues-rockową aurą płyta, w której nagraniu gościnny udział wziął Mark Knopfler, gitarzysta słynnej grupy Dire Straits, nawiązuje do atmosfery i spontaniczności bestsellerowego krążka „Oro, Incenso e Birra”. Wydawnictwo promowała w Polsce piosenka „Partigiano Reggiano”, znalazł się na nim także utwór „Streets Of Surrender”, wynik współpracy włoskiego wokalisty z Bono z grupy U2. Jego tekst, inspirowany zamachem terrorystycznym w Paryżu, jest wyrazem hołdu dla tego miasta i jego mieszkańców.
Rozpocznij te wakacje w rytmie przeboju „Baila (Sexy Thing)”! Zobacz Zucchero 24 czerwca w Operze Leśnej w Sopocie.

Bilety: od 149zł do 289zł
Organizator: Knock Out Productions oraz B90

Bilety na koncert dostępne na: https://goo.gl/QhV5Cn