Dr Misio przedpremierowo tylko w TIDALU!

Dr Misio, zespół Arkadiusza Jakubika, powraca z nową płytą. Album „Zmartwychwstaniemy” ukaże się 12 maja 2017 roku, jednak w TIDALU dostępny jest przedpremierowo już teraz. Cały materiał można znaleźć pod linkiem:  https://tidal.com/album/73383393.

Na fanów twórczości zespołu Dr Misio czeka w TIDALU niespodzianka. Nowy album formacji, zatytułowany „Zmartwychwstaniemy”, został udostępniony w serwisie na tydzień przed oficjalną premierą. Płyta ukaże się 12 maja 2017 roku, a singlem promującym ją jest utwór „Pismo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Wojtka Smarzowskiego, który również można obejrzeć w serwisie pod adresem: https://tidal.com/video/73204467.

Najnowszy album zespołu Dr Misio to 11 utworów, o których Arkadiusz Jakubik mówi: smutne piosenki o miłości i śmierci. „Zmartwychwstaniemy” to trzeci album grupy, który ukaże się nakładem wydawnictwa Universal Music Polska. Ostatnia płyta zespołu, „Pogo”, swoją premierę miała w 2014 roku i była opisywana jako mocna jak spirytus i ostra jak brzytwa. Nowe wydawnictwo ma zupełnie inne brzmienie, niż wcześniejsza twórczość grupy. Odpowiada za nie Kuba Galiński – młody producent, ale również multiinstrumentalista, który ma w swoim muzycznym portfolio współpracę z takimi artystkami jak Kasia Nosowska i Ania Dąbrowska. Cały materiał dostępny jest przedpremierowo w TIDALU pod linkiem: https://tidal.com/album/73383393.

Dr Misio to polska grupa muzyczna, powstała w czerwcu 2008 roku z inicjatywy aktora Arkadiusza Jakubika. W skład formacji, poza Jakubikiem, wchodzą: Paweł Derentowicz (gitara), Mario Matysek (gitara basowa), Radek Kupis (klawisze) i Janek Prościński (perkusja). Członkowie zespołu klasyfikują swoją muzykę jako rock & roll. Całego dorobku grupy można posłuchać w serwisie TIDAL pod adresem: https://tidal.com/artist/4857409.