Coria – kolejny singiel z debiutanckiej płyty!

Coria%20-%20Teoria%20Spl±tania[1	]
Były już utwory „Sen Boga”, „Niepokój”, „Nie Pozwól Mi”, „Defibrylacje”, „Efuzja”…. Pora na „Czerń i Biel”! Zespół Coria opublikował właśnie w sieci nowy singiel promujący album „Teoria Splątania”. Można go usłyszeć poniżej
https://www.youtube.com/watch?v=r6LtsHQieOQ
Zespół pracuje aktualnie nad materiałem na drugi album ale w międzyczasie będzie można ich zobaczyć na koncertach promujących debiutanckie wydawnictwo. Wśród nich znajduje się m.in. występ podczas tegorocznej edycji prestiżowego Orange Warsaw Festival! Wśród Artystów ogłoszonych do tej pory znajdują się m.in. Muse, Papa Roach, The Chemical Brothers, Incubus czy Asking Alexandria. Festiwal odbędzie się w dniach 12-14 czerwca na warszawskim Torze Wyścigów Konnych – Służewiec, a Coria zagra 13 czerwca!!!
Poniżej lista miast, które odwiedzą w najbliższym czasie:
24.04 Wrocław – Od zmierzchu do świtu (razem z Trzynasta W Samo Południa)
25.04 Katowice – MegaClub (razem z Trzynasta W Samo Południa)
30.04 Pawłowice – Centrum Kultury
02.05 Jastrzębie Zdrój – Jar Południowy
03.05 Wołów
14.05 Cieszyn
31.05 Pszów
13.06 Warszawa – Orange Warsaw Festival
14.06 Podolany
20.06 Katowice/Chorzów – Festiwal Kolorów
Więcej koncertów już wkrótce, warto zaglądać na fanpage zespołu https://www.facebook.com/coriapl gdzie umieszczane są najświeższe informacje dotyczące ich działalności.
Przypomnimy, zespół Coria wydał w październiku ubiegłego roku swoją debiutancką płytę „Teoria Splątania”. Album został zauważony w podsumowaniach 2014 roku zarówno wśród branżowej prasy jak i wśród fanów rocka.
Są młodzi, utalentowani i… gotowi na sukces. O kim mowa? O zespole Coria, który powstał z połączenia byłych muzyków polskiej grupy rockowej Symetria (na swoim koncie mieli dwa albumy studyjne oraz m.in. support przed Guns’N Roses) i charyzmatycznego wokalisty znanego z programu X-Factor oraz Must Be The Music – Tomasza Mrozka. Pierwszym wspólnym nagraniem był wydany w 2013 roku singiel „Niepokój”. Pomimo młodego wieku muzyków zespół ma bogatą historię sceniczną ale najważniejszym jak dotąd koncertem jest ten z czerwca 2014 roku. Zespół wygrał wówczas konkurs ‘Life On Stage’, którego nagrodą było zagranie koncertu na jednej scenie m.in. z Soundgarden i Ericem Claptonem!!
Corię wyróżniają przede wszystkim polskie teksty, nietuzinkowa barwa głosu wokalisty i ciekawe aranżacje gitarowe. Jak sami o sobie mówią: „W zespole najważniejsze jest tworzenie muzyki i wspólna pasja do ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że Coria to grupa przyjaciół, którzy ponad wszystko kochają tworzyć muzykę i grać koncerty.”
Coria – Teoria Splątania
Wydawca: Metal Mind Productions
Nr kat.: MMP CD 0745 DG
Barcode: 5907785038752
Format: CD DG
Gatunek:  Rock
Data premiery: 27.10.2014
Lista utworów:
1. Przebudzenie
2. Nie pozwól mi
3. Weteran
4. Droga
5. Sen boga
6. Efuzja
7. Osiem
8. Czerń i biel
9. Inny świat
10. Niepokój
11. Defibrylacje
12. Nie ma jutra
13. Niepokój (radio edit)
14. Nie pozwól mi (radio edit)
15. Efuzja (radio edit)
Coria – skład:
Tomasz Mrozek – wokal
Konrad Konopka – gitara basowa
Przemek Gierat – gitara prowadząca
Dominik Stypa – gitara solowa
Damian Bonczek – perkusja
Coria – strona oficjalna:
www.facebook.com/coriapl

Dodaj komentarz