Natalia Przybysz prezentuje video do nowego singla

natalia pzrybysz ok³adka

Zobacz lyric video do piosenki Natalii Przybysz „Nie będę twoją laleczką”!

Za nami świetny występ Natalii Przybysz na „Tent Stage” festiwalu Open’er 2015. Teraz dla fanów artystki mamy miłą niespodziankę. A jest nią klip do kolejnej piosenki ze złotej już płyty „Prąd”, czwartego solowego dokonania Natalii.

 

Tak zwana tekstówka, czy też lyric video, powstała do piosenki Nie będę twoją laleczką”, trzeciej na wydanej w listopadzie 2014 roku płycie „Prąd”, która osiągnęła siódme miejsce na liście OLIS. Za przygotowanie klipu odpowiada Maciej Szupica, ceniony artysta sztuk wizualnych młodego pokolenia, wcześniej współpracujący chociażby z Sokołem i Marysią Starostą, Dick4Dick, Pink Freud. Można go obejrzeć pod tym linkiem:

 

 

 

O piosence „Nie będę twoją laleczką” Natalia Przybysz mówi następująco: „To jedyny dosłowny utwór na płycie »Prąd«. Fraszka. Teoretycznie temat lekki, ale potrafi zatruć życie i bardzo obciążyć. Parafraza piosenki disco polo pod tym samym tytułem”.

Przypomnijmy, że za album „Prąd” Natalii Przybysz otrzymała Fryderyka w kategorii „Rock”, a także statuetkę za piosenkę „Miód”. Oprócz autorskich piosenek w zestawie znalazły się też utwory Czesława Niemena („Kwiaty ojczyste”) i Miry Kubasińskiej („Do kogo idziesz?”). Album wyprodukował Jurek Zagórski, gitarzysta zespołu Natalii Przybysz.

 

 

Przypominamy, że od 10 lipca 2015 wszystkie premiery muzyczne na całym świecie odbywają się w piątki. „Piątki z nową muzyką”, czyli światowy dzień premier muzycznych!