Osada Vida – w piątek koncert w katowickim 2B3 Studio!

Osada Vida - koncert 2b3 Studio PLAKAT
Już w najbliższy piątek, 24 kwietnia w katowickim klubie 2B3 Studio odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Osada Vida. A dlaczego wyjątkowy? Tylko tam zespół zagra wraz z kwartetem smyczkowym, który brał udział podczas nagrywania ich najnowszej płyty „The After-Effect”.
Jak zapowiada sam zespół: „Spodobały Wam się dźwięki instrumentów smyczkowych na naszej ostatniej płycie? Chcielibyście posłuchać tego połączenia na żywo, w nieco rozszerzonym repertuarze? Doświadczyć naszej scenicznej energii, rockowego pazura i osadowego stylu wzbogaconych o brzmienie i melodie kwartetu smyczkowego? Poznać osobiście muzyków, którzy pomogli nam stworzyć i upiększyć ‘The After-Effect’?  Jeśli na te wszystkie pytania Wasza odpowiedź brzmi ‘Tak!’, to zapraszamy już 24 kwietnia do klubu 2b3 Studio w Katowicach, gdzie szykujemy dla Was specjalny muzyczny spektakl! Musicie doświadczyć tego z nami! Nasz osadowy kwartet smyczkowy zagra z nami na jednej scenie. Pojawią się ciekawe aranżacje nowych, ale również starszych utworów. Kwestię wizualną widowiska nie tylko wzbogacą nasi goście, lecz także specjalnie przygotowana na ten wieczór oprawa multimedialna, która towarzyszyć będzie koncertowi. Występ zostanie zarejestrowany!”
Bilety na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży w TYM miejscu. Zapraszamy!!
Aktualnym singlem promującym nowy album Osada Vida jest utwór „Sky Full Of Dreams”.
https://www.youtube.com/watch?v=J84UHwUKwcw
Osada Vida to współczesne spojrzenie na rockową muzykę. Czerpiąc z klasyki gatunku, wychodzą równocześnie krok w przód, zaskakując świeżością, brzmieniem i umiejętnościami. Niebanalne kompozycje, podsycone nowoczesnym podejściem w połączeniu z klimatem powodują, że autentyczna radość grania udziela się nie tylko na scenie, ale również słuchaczom!” W swoim dorobku zespół ma cztery ciepło przyjęte oficjalne płyty: „Three Seats Behind A Triangle” (2006/2007), „The Body Parts Party” (2008), „Uninvited Dreams” (2009) oraz „Particles” (2013), która wytyczyła nowy kierunek w życiu zespołu – utwory urzekają oryginalnością, ale i niebanalną prostotą. Ponadto zespół wydał także DVD zatytułowane „Where The Devils Live”, zawierające zapis koncertu w Teatrze Śląskim w Katowicach w listopadzie 2011 roku. Nowy studyjny album „The After-Effect” ukazał się w Polsce 3 listopada!
Osada Vida – The After-Effect
Wydawca: Metal Mind Productions
Nr kat.: MMP CD 0742 DG
Barcode: 5907785038608
Format: CD DG
Gatunek: Rock
Data premiery: 03.11.2014
Lista utworów:
1. King Of Isolation
2. Sky Full Of Dreams
3. Still Want To Prevaricate?
4. Lies
5. Dance With Confidence
6. I’m Not Affraid
7. Losing Breath
8. Restive Lull
9. Haters
10. No One Left To Blame
Osada Vida – aktualny skład:
Marek Majewski – wokal
Łukasz Lisiak – gitara basowa
Janek Mitoraj – gitary
Rafał „r6” Paluszek – klawisze
Marek Romanowski – perkusja
Osada Vida – strony oficjalne:
www.facebook.com/osadavida

Dodaj komentarz