Pablopavo i Ludziki z nowym albumem w TIDALU!

Pablopavo i Ludziki powracają po trzech latach. Dzisiaj ukazała się nowa płyta zespołu – „Ladinola”, a TIDAL jest jedynym serwisem streamingowym, w którym jest dostępna w dniu premiery! Albumu można posłuchać  pod linkiem: https://tidal.com/album/71746949.

Użytkownicy serwisu TIDAL mogą już teraz zapoznać się z najnowszym albumem zespołu Pablopavo i Ludziki. Płyta „Ladinola” składa się z 15 utworów, które skomponował zespół Ludziki, a słowa do nich napisał Paweł Sołtys, znany jako Pablopavo. Album promowany jest utworem „Ostatni dzień sierpnia”, a inna piosenka która się na nim znalazła, „Nie wiesz nic”, była zapowiedzią drugiego sezonu serialu „Pakt”, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Album został zmiksowany przez Dj Zero, za mastering odpowiedzialne jest Studio As One, a autorem okładki jest Krzysiek Bielecki. Na „Ladinoli” usłyszymy również gości w postaci Oli Bilińskiej, Grzegorza Rytki i Leny Romul. Płyta  ukazała się nakładem Karrot Kommando, a TIDAL jest jedynym serwisem, w którym można już dzisiaj posłuchać całego albumu pod linkiem: https://tidal.com/album/71746949.

Płyta „Ladinola” jest czwartą w karierze grupy, a jednocześnie pierwszą od czasu albumu „Polor”, wydanego w 2014 roku, który jest dostępny pod linkiem: https://tidal.com/album/25688146. W tym samym roku ukazała się również pierwsza solowa płyta Pablopavo zatytułowana „Tylko”. Album został bardzo pozytywnie przyjęty zarówno przez publiczność, jak i krytyków, o czym świadczą wysokie miejsca w rankingach na najlepsze polskie płyty 2014 roku, a także nagroda Paszport „Polityki” wręczona w roku następnym. Wydawnictwo „Tylko” znaleźć można w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/album/37967792.

###

O TIDALU 

TIDAL to innowacyjna platforma muzyczno-rozrywkowa do odtwarzania oraz odkrywania muzyki artystów z całego świata, pozwalająca na dostęp do unikalnej zawartości, a także na łączenie się i dzielnie się muzyką z artystami. TIDAL jest dostępny w 52 krajach z katalogiem ponad 46 milionów piosenek oraz ponad 160 000 materiałów wideo, a także ekskluzywnych treści w wysokiej jakości. Serwis oferuje muzykę w jakości HiFi, jak na płytach CD, filmy w jakości HD, wyselekcjonowane treści, a także unikalne doświadczenia dla użytkowników.