Nowy album Bovskiej dostępny tylko w TIDALU!

Bovska, artystka okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 roku, powraca z nową płytą. Premiera jej drugiego albumu, zatytułowanego „Pysk”, odbędzie się 31 marca 2017 roku. Jednak użytkownicy serwisu TIDAL mogą posłuchać przedpremierowego materiału już teraz pod linkiem: https://tidal.com/album/71863738.

Dla fanów Bovskiej TIDAL przygotował niespodziankę. Użytkownicy korzystający z serwisu mogą zapoznać się z najnowszym wydawnictwem artystki na tydzień przed oficjalną premierą. Jej debiutancki album, „Kaktus”, ukazał się w marcu 2016 roku, a jego pierwszy nakład został wyprzedany 2 dni po premierze. Bovska jest nominowana do nagrody FRYDERYKI 2017 w kategorii Debiut Roku. Jej dotychczasowy dorobek można znaleźć w serwisie TIDAL pod adresem: https://tidal.com/artist/7623968.

Nowy album Bovskiej, zatytułowany „Pysk”, to połączenie intrygującego wokalu z czasem lekkim a czasem mocnym uderzeniem beatu. Na materiał składa się 12 utworów, a single promujące to „HAJ”, kawałek, który ukazał się jeszcze latem 2016 roku oraz piosenka „Cyrk”, do której teledysk to metaforyczna podróż po wielobarwnym, cyrkowym świecie, w którym absolutnie wszystko jest możliwe. Płyta „Pysk” powstała we współpracy z Janem Smoczyńskim i ukaże się 31 marca 2017 roku. Materiał przedpremierowo dostępny jest już teraz w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/album/71863738.