Zagi debiutuje 7 kwietnia, album już dostępny w przedsprzedaży


Już 7 kwietnia światło dzienne ujrzy debiutancki album Zagi ‘Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni’, można już zamawiać limitowaną wersję z autografem pod adresem: https://wmg.lnk.to/ZagiPreorder.

Podczas prac nad debiutanckim albumem aranżacyjnie i producencko Zagi wsparta została przez wspaniałych, kreatywnych ludzi. Jednym z nich jest Tomek Krawczyk, mający na koncie współpracę m.in. z Melą Koteluk, Bisquit czy Zakopower, który swoimi gitarami i otwartą głową sprawił, że kompozycje Zagi nabrały nowych, intensywniejszych kolorów. Na krążku usłyszymy również Marcina Ułanowskiego na perkusji, Maćka Szczycińskiego na basie oraz wielu innych znakomitych muzyków

Piosenki, które zostały zamknięte na krążku opowiadają historie z życia Zagi, które miały miejsce na przestrzeni kilku ostatnich lat. W tych historiach biorą udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją.

Tracklista:

1. Piesek

2. Bym

3. Pytania na odpowiedzi

4. Nastrój

5. Piosenka o końcu świata

6. Pacze

7. Nieporozumienia

8. Nie tu

9. Liść

10. Kawa

11. Kocie ruchy

12. Buty

Krążęk promują live sesje do utworów ‘Piesek’ oraz ‘Nie tu’, a także teledysk do piosenki ‘Bym’.
Wszystkie te materiały dostępne są na oficjalnym kanale youtube artystki:

Zagi pochodzi z Włodawy, pisze piosenki odkąd sięga pamięcią. Gra na gitarze i ukulele, a emocjonujący głos jest już jej znakiem rozpoznawczym. Pod tym pseudonimem wydała własnym sumptem już 2 mini albumy: demo ‘Kilka Słów o Miłości’ (2012) oraz epkę ‘UKE’ (2013) z których piosenki zostały zauważone przez internetowe media i środowisko muzyczne.
W social media wystartowała specjalna akcja związana ze zbliżającym się albumem, w której do wygrania jest krążek oraz niedostępne w sprzedaży koszulki zaprojektowane przez Zagi. Co trzeba zrobić by wziąć w nim udział?

Masz Instagram? Zrób zdjęcie lub nagraj film i pokaż w kreatywny sposób ‘upływ czasu’, oznacz Zagi na Instagramie @zagiofficial i dodaj hashtag #kilkalatparemiesiecyi24dni. Rozwiązanie konkursu – 31 marca.

Zaproszenie do udziału w konkursieZagi na facebooku
Warner Music Poland na facebooku