Lukas Graham podbija Polskę! Zgarniają Diament, Platynę i Złoto!

Foto: Mat. Prasowe

 

Polska kocha zespół Lukas Graham! – Przy okazji koncertu w Polsce, Duńczycy zgarniają Diamentowe, Platynowe i Złote wyróżnienia!

Wczorajszy wieczór zdecydowanie należał do Duńczyków z Lukas Graham. Zagrali w warszawskiej Stodole swój pierwszy, niezwykle udany, koncert w Polsce a w dalszą część trasy koncertowej wyruszyli z Diamentowym Singlem za utwór „7 Years”, Platynowym za „Mama Said” oraz Złotą Płytą za album „Lukas Graham”!
POSŁUCHAJ ALBUMU
Ich singlowy utwór „7 Years” ponad 20 razy pokrył się na świecie platyną i jest jednym z największych przebojów w XXI wieku. Ostatni singiel z płyty „Lukas Graham” to „Drunk In The Morning” do którego nakręcony został rewelacyjny teledysk.

Jego premiera przypadła na Dzień Świętego Patryka. Lukas Graham wykorzystali tę okazję, żeby pokazać inną, nieznaną do tej pory twarz zespołu: imprezowiczów, którzy do wspólnego świętowania zaprosili swoich najbliższych przyjaciół z Danii.

Reżyserem klipu jest Marc Klasfeld, zdjęcia zostały zrobione na The Venice Beach Boardwalk. Specjalną rolę w teledysku grają legendarne Christiana Bikes – rodzinne, trójkołowe rowery zaprojektowane oczywiście w rodzinnej dzielnicy muzyków, kopenhaskiej Christianie, która słynie z tego, że zabroniony jest w niej ruch samochodowy.