Corruption ogłasza jesienną trasę „Sweet Virgin’s Autumn Power”!

Corruption_Sweet%20Virgin's%20Autumn%20Power%202015[1]
Nie rozpoczęły się jeszcze wakacje, a stoner metalowcy z Corruption myślą już o sezonie jesiennym i zapraszają na trasę koncertową, która odbędzie się pod nazwą „Sweet Virgin’s Autumn Power”. Znamy już pierwsze potwierdzone daty:
10.10 Wrocław, Ciemna Strona Miasta
16.10 Sandomierz, Klub Lapidarium
17.10 Żory, MOK
22.10 Gdańsk, Wydział Remontowy
23.10 Malbork, Makul@tura
24.10 Pszczółki, Bar Słoneczny
25.10 Warszawa, Progresja
29.10 Łódź, DOM
31.10 Skarżysko Kamienna, Semafor
Lista miasta nie jest zamknięta, będziemy na bieżąco informować o kolejnych szczegółach!
CORRUPTION to najpopularniejszy zespół stoner metalowy w Polsce. Na swoim koncie ma siedem studyjnych płyt, liczne koncerty m.in. na festiwalach Metalmania, Sonisphere, Ursynalia 2013, MetalFest 2013, Wacken Open Air i u boku takich zespołów jak Deep Purple, The Cult, Behemoth, Soulfly, Motorhead, Down, Vader, Red Fang, Pentagram, Orange Goblin, Phil Anselmo & The Illegals. W 2011 roku album „Bourbon River Bank” został nominowany do prestiżowej nagrody „Fryderyk 2011” w kategorii „Album Roku – Metal”. Jesienią 2013 roku Corruption rozpoczął pracę nad nowym albumem „Devil’s Share”. Płyta została nagrana w warszawskim Sound Division Studio (marzec 2014), a następnie zmiksowana i poddana masteringowi w Heinrich House Studio (kwiecień 2014). Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem i uchem Filipa Heinricha Hałuchy (Vesania, Decapitated, Rootwater). Wraz z premierą „Devil’s Share” (2014) mistrzowie stoner metalu powrócili pod skrzydła Metal Mind Productions.
Najnowszym klipem promującym album jest koncertowy obrazek do nagrania „Born To Be Zakk Wylde”, który można obejrzeć w TYM miejscu. Anioł: „Obraz w połączeniu z muzyką to nasz hołd dla twórczości znakomitego gitarzysty jakim z całą pewnością jest Zakk Wylde. Wiemy, że nasza pieśń dotarła do samego Zakk’a, który umieścił link do utworu na swoim oficjalnym twitterze. Za zdjęcia odpowiada Paweł Kowalski, a montażem zajął się Robert Zembrzycki z Bandphoto.pl. Dziękujemy Black Label Society Polish Chapter za wsparcie i udział w jego powstaniu.”
Corruption – aktualny skład:
Piotr „Anioł” Wącisz – bas, chórki
Jacek Hiro – gitara solowa
Łukasz „Chuck Rebel”Adamczak – wokal
Robert Zembrzycki – gitara, chórki
James Stewart – perkusja
Corruption – strony oficjalne: