Klip od Eldo oraz nowy album Miuosha przedpremierowo w TIDAL

IDAL po raz kolejny postanowił zaskoczyć swoich użytkowników przygotowując dwie niespodzianki dla fanów polskiego hip-hopu. Pierwsza z nich to ekskluzywny dostęp do teledysku Pan nikt Eldo, który można znaleźć w TIDAL pod linkiem https://tidal.com/video/71255795. Druga niespodzianka to Pop, czyli najnowsze wydawnictwo Miuosha, z którego utwory będą udostępniane pojedynczo, począwszy od 9 marca aż do dnia premiery. Pierwsze utwory z albumu są już dostępne w TIDAL pod linkiem: https://listen.tidal.com/album/71301250.

Psi, to tytuł ostatniego albumu Eldo, który nawiązuje do greckiej litery i jej symboliki – psychologii. Płyta ikony polskiego hip-hopu ukazała się w grudniu ubiegłego roku, ale dopiero teraz pojawiło się video do utworu Pan nikt, które jednocześnie jest pierwszym teledyskiem promującym Psi. Materiał dostępny jest ekskluzywnie w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/video/71255795

Z kolei Miuosh, to reprezentant młodszego pokolenia hip-hopowych artystów, który powraca właśnie z nowym albumem zatytułowanym Pop. W TIDAL począwszy od 9 marca aż do dnia premiery, czyli do 16 marca będą odsłaniane kolejne utwory z nadchodzącego albumu. Pierwsze z nich są już dostępne w TIDAL pod linkiem: https://listen.tidal.com/album/71301250.

Miuosh to artysta przełamujący standardowe schematy myślenia o muzyce hip-hop. Po latach artystycznych kolaboracji postanowił wydać płytę nieszablonową, POP. Odzwierciedla ona eklektyczny wyraz oraz nieszablonowe środki muzyczne, które zostały zastosowane w albumie. Płyta składająca się z 11 utworów powstała przy współpracy z wieloma ważnymi postaciami polskiej sceny muzycznej, m.in. Michałem Fox Królem, Smolikiem, Katarzyną Nosowską, czy Natalią Ptak.

###

Eldo – właściwie Leszek Kaźmierczak. Warszawski raper, producent,
a także dziennikarz muzyczny. Założyciel legendarnego, lecz nieistniejącego już zespołu hip-hopowego Grammatik. Członek składu Parias. Współpracował
z wieloma muzykami sceny zagranicznej, m.in. z rosyjskim DJ-em Vadimem, czeskim duetem Indy & Wich. Według rankingu utworzonego przez magazyn Machina, zajmuje 5 miejsce wśród najlepszych polskich raperów.

Miuosh – właściwie Miłosz Barycki. Pochodzący ze Śląska raper, producent muzyczny, a także przedsiębiorca. Zadebiutował w 2007 roku albumem Projekcje, jednak nie udało mu się nim zachwycić słuchaczy oraz krytyków. Sympatię przyniosła mu  produkcja Prosto przed siebie, która zdobyła status platynowej płyty. Od tamtej pory stale utrzymuje się w czołówce polskich raperów, za każdym razem zadziwiając swoją twórczością.