Z każdej strony ZIMNE DŁONIE Bob One’a

Okładka: Dawid Borkowski

 

Na MaxFloRecTV trafił nowy singiel Bob One’a, „Zimne dłonie”. Raper sam nakręcił do niego oryginalny klip. Sam, ponieważ wideo zarejestrowane zostało z perspektywy pierwszej osoby. Tym samym zobaczyć możecie kulisy z życia artysty!

Krajobraz po „domówce”, ulice centrum Katowic, ale i zakamarki tego miasta, środowisko pracy (MaxFloStudio), siedzibę wydawcy (MaxFloRec), jeden z najczęściej odwiedzanych sklepów z muzyką czy jedną z ulubionych knajp – te i wiele innych kulis ze swojego prywatnego życia w najnowszym teledysku zdecydował się zaprezentować Bob One. „Zimne dłonie” to już 2. singiel rapera od czasu płyty „Twój ruch”. To jednocześnie zwiastun nowego oblicza muzycznego artysty, zresztą… sprawdźcie sami!

Autorem powyższego wideo, oprócz samego Bob One’a, jest Michał Schwierc. Za produkcję muzyczną singla odpowiada PLN.Beatz. „Zimne dłonie” jako MP3 dostępne są m.in. na https://maxflosklep.pl/pl/p/Bob-One-Zimne-dlonie-singiel/808.

Jak udało nam się dowiedzieć, Bob One cały czas nagrywa. Kolejna propozycja muzyczna tego artysty z pewnością pojawi się na youtube’owym kanale MaxFlo. Swój 3. singiel raper zaprezentuje prawdopodobnie jeszcze wiosną br. Aby nie przegapić żadnej premiery, najlepiej subskrybować MaxFloRecTV, klikając tutaj: https://www.youtube.com/user/MAXFLORECtv?sub_confirmation=1.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)